logo

reklam

​​​​​​​Şampiyonluğun en güçlü adayıyız

Takımın son dönemdeki performansından memnun olan teknik direktör Levent Arıkdoğan, yakın çevresine yaptığı açıklamalarda transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve önümüzdeki sezon zirvenin en güçlü adaylarından biri olacaklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam camianın beklentilerini karşılamak için yönetime transferlerin lig öncesine yetişmesini istedi.
Arıkdoğan, Artık yeni sezona odaklanmalı ve sezona iyi başlamalıyız. Şampiyon olmamamız için hiçbir neden yok. Takım adaptasyon sürecini atlattığını söyledi.
Yeni Amasyaspor Teknik Direktör Levent Arıkdoğan, iddialı konuştu:
Levent Arıkdoğan, “Takımla ilgili iyi izlenim aldım. Çok umutluyum. Şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz diyebilirim. Transferi bitir gibi ama forvete bir takviye yapabiliriz” dedi
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. Grup’ta sezona Fatsa Belediyespor maçıyla start verecek olan Yeni Amasyaspor teknik patron Levent Arıkdoğan, Lige üç puanla başlamayı hedeflediklerini söyledi. Kamp dönemlerinin iyi geçtiğini belirten Arıkdoğan, “Özellikle hazırlık maçlarında oyuncularımın ortaya koyduğu performanstan memnun kaldım.” dedi.
Arıkdoğan, “Tabiki lig maçları çok farklı geçer. Ama şuana kadar takımla ilgili iyi izlenim aldım. Takımdan çok umutluyum. Şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz diyebilirim. Bazı noktalarda eksiğimiz de var tabiki. Bunlarıda en kısa zamanda ortadan kaldıracağız. Transferi bitirdik gibi. Ancak istediğimiz düzeyde bir forvet oyuncusu bulabilirsek yine transfere başvurabiliriz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle