logo

reklam

1. Amasya Sosyal Bilimler Lisesi

Sayfalardan Gönüllere Esen Rüzgar”ın
1. Amasya Sosyal Bilimler Lisesi
Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Gençlik Vakfı Amasya İl Temsilciliği işbirliğinde Ortaokul ve Liselerde öğrenci kulüplerinin desteklenmesine dair bir işbirliği protokolü kapsamında “Sayfalardan Gönüllere Esen Rüzgar” isimli proje ile ilgili düzenlenen münazara yarışmasında birinciliği Amasya Sosyal Bilimler Lisesi alırken ikinciliği Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Lisesi aldı.
Liseler arasındaki münazara yarışması finalinde Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip ve Sosyal Bilimler Liseleri karşı karşıya geldi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, gençlerin özgüven ve ifade kabiliyetlerine hayran kaldığını, her seferinde büyük keyif aldığını ibelirterek, çok kaliteli bir zaman dilimi geçirdim, öğrencilerin güler yüzlü oluşlarını takdir ettiğini söyledi.
Başkan Özdemir, tüm öğrenciler ile gurur duyduğunu, öğretmenlee teşekkür ettiğini söylerken, eğitime her zaman çok büyük destek veren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Amasya Temsilciliğinin yıllardır başarılı bir şekilde yürüten ve şehre sosyal bir faaliyet kazandırdığını ifade etti.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Amasya Temsilciliği tarafından liseler arası sayfalardan gönüllere münazara yarışmasında Amasya Sosyal Bilimler Lisesi birinci, Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Lisesi ikinci, Bülbül Hatun Kız İmam Hatip Lisesi ile Alptekin Anadolu Lisesi ise üçüncülüğü birlikte paylaşırken okullara katılım belgelerini ve hediyeleri verildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle