logo

reklam

10 TRAVEL TURKEY İZMİR FUARIN’DA AMASYA RÜZGARI

fuar-amasyaBu yıl 10. cusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı, 08-11 Aralık 2016 tarihleri arasında birçok ülkeden yüzlerce kentin katılımı ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. Açılış töreni Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile birlikte Amasya’dan vali Salih Işık, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç ve ilgili Kurum müdürleri ve Turizm sektöründen kişilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Açılış maratonu Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen turizm sektörü temsilcileri ile uluslararası gastronomi uzmanlarının bir araya geldiği 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi ile başladı. Yaşanan krizler nedeniyle sıkıntılı bir sürece giren turizm sektörü İzmir’de umut tazeledi. Çıtasını her geçen yıl daha da yükselten Travel Turkey İzmir, binden fazla katılımcı ve 36 ülkenin turizm profesyonelini İzmir’de buluşturdu.
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı tarafından da ziyaret edilen Amasya Standı, 10. Travel Turkey Fuarının gösdesi oldu. bakan Avcı’ya vali Işık tarafından Amasya Semaveri hediye edilirken, Amasya Elması ve çöreği ikram edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle