logo

reklam

15 Temmuz şehitleri anısına kan bağışı kampanyası

kan-bag%cc%86is%cc%a7i15 Temmuz şehitleri anısına kan bağışı kampanyası
Şehitlerimiz Bu ülke adına can, BİZ KAN VERİYORUZ
Amasya valisi Salih Işık ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Türk Kızılay’ının ‘Vatan Kurtarmak Senin Kanında Var’ sloganıyla başlattığı kampanyaya kan bağışında bulunarak destek verdi.
15 Temmuz şehitleri anısına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Kızılay işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına Amasya valisi Salih Işık ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir, kampanyaya destek vermek amacıyla kent meydanındaki bağış TIR’ını ziyaret ederek kan bağışında bulundu.
Kan bağışı öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Vali Salih Işık, Türkiye, 15 Temmuz’da, tarihinde görülmemiş bir ihanet şebekesinin saldırısına maruz kaldığını söyledi.
Vali Işık, “Milletimizin mücadelesi ile birlik ve beraberliği sayesinde bu durumun üstesinden gelindi. Devletimizin bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize sahip çıkacağı muhakkaktır. Bu vesileyle farkındalık oluşturmak ve aziz şehitlerimizin anısına düzenlenen kan bağışı kampanyası ve fotoğraf sergisi çok anlamlıdır. Tüm halkımızı bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Şehitlerimiz can verdiler, biz de kan vereceğiz. Onların verdiklerinin yanında bizimkinin esamesi bile okunmaz, adı bile olmaz. Ama insanı yaşat ki devlet yaşasın, prensibimiz bizim insana, vatandaşa, millete olan borcumuzu, sadakatimizi gösteriyor. Tabi ki kanımız da, canımız da gerektiğinde bu ülke, millet için her fert, 79 milyonun her bir ferdi hazır ve nazırdır. Onda hiç bir tereddüdümüz yok. Dolayısıyla sağlıklı nesiller yetişmesi ve kan ihtiyacının karşılanması adına bu anlamlı kampanyaya şahsım ve Amasyalılar olarak katılmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.” dedi.
15 Temmuz Şehitleri anısına Yavuz Selim meydanında açılan fotoğraf sergisine Amasya büyük ilgi gösterdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle