logo

reklam

2. Ali İhsan Üzüm Dönemi Başladı

Yeni Amasyaspor kongresi yapıldı. Başkanlığa Ali İhsan Üzüm seçildi. Yeni Amasyasporda yeni yönetim Ali İhsan Üzüm başkanlığında oluştu.
Yeni Amasyaspor kongresine tek liste ile gidildi. Başkanlığa adaylığını daha önce açıklayan Bursalı iş adamı Metin Genç, kongre öncesi adaylıktan çekildi.
Ali İhsan Üzüm başkanlığında oluşan Yeni Amasyaspor yönetimde Seyfettin Öztürk, Ahmet Kavaklıoğlu, Murat Bayraktar, Bahadır Tekeş, Uğur Aslan Zennun, Fatih Yahcı, Kemal İşleyen, Mesut Uzun, Faruk Tango, Suat Zengin ve Nihat Çelik yer aldı.
Yeni Amasyaspor Denetleme Kuruluna ise İbrahim Kurt, Telat Çalışır ve İbrahim Çelik getirildi.

Yeni Amasyaspor Başkanı Ali İhsan Üzüm
Amasya’ya yakışır bir takım kuracağız
Yeni Amasyaspor Başkanı Ali İhsan Üzüm, ”Amasya’ya yakışır ve hedefi kesinlikle şampiyonluk olan bir takım kuracağız.” dedi.
Ali İhsan Üzüm, yeşil beyazlı takımın gelecekle ilgili planlarını ve hedeflerini projelendirdiklerini belirterek, 2017-2018 sezonunda Amasyalıların beklentilerine cevap verecek ve iyi bir kadro oluşturmak istediklerini belirten Üzüm, görüşme halinde oldukları isimler olduğunu anımsattı.
Üzüm, “iyi bir takım, iyi bir Yeni Amasyaspor yapmak için uğraş veriyoruz. Amasyaspor her zaman bir markadır, bu markayı en iyi hale getirerek, Profosyonel Lig özlemine son vereceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle