logo

reklam

2014 YILININ VALİSİ SEÇİLDİ

ibrahim Halil Çomaktekin

 

 

Çomaktekin; halkla samimi bir diyalog kurmayı ilke edindim

Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Meslek Yaşantım Boyunca Daima Halkımıza Daha İyi Hizmet Etmeyi İlke Edindim” dedi.
GAP Gazeteciler Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 12.’si gerçekleştirilen GAP Oscarları Ödül Töreninde, Vali İbrahim Halil Çomaktekin kamu kaynaklarını etkin kullanımı ve kamu hizmetleri sağlarken yürüttüğü başarılı halkla ilişkiler faaliyetlerinden ötürü “En Başarılı Vali” ödülüne layık görüldü.
Azerbaycan, KKTC, Bulgaristan, Kosova, Romanya, Irak, Suriye, Doğu Türkistan, Fas ve Arnavutluk’ta başarılı hizmetleriyle içinde bulunduğu topluma hayat veren kurum ve kişileri bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük ödül organizasyonlarından olan GAP Oscarları Ödülleri büyük bir titizlilik içerisinde seçici kurul tarafından karar veriliyor.
Vali Çomaktekin, GAP Gazeteciler Birliği gibi bölgesinde etkin ve önemli rol oynayan bir sivil toplum kuruluşu tarafından ödüle layık görülmesinin, kendisini onurlandırdığını ve mutlu ettiğini ifade ederek, kendisini bu önemli ödüle layık gören herkese bir kez daha teşekkürlerini sundu. 20 yılı aşan meslek yaşantısı boyunca daima görev yaptığı şehirlerde halkla samimi bir diyalog kurmayı ilke edindiğini de söyleyen Çomaktekin, sürekli olarak halkımıza daha iyi hizmet sağlama anlayışı ile görevini icra etmeye gayret gösterdiğini vurguladı. Çomaktekin ayrıca görev yaptığı yerlerde kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanımına özen göstererek, vatandaşlarımızın alın teri olan vergilerden oluşan bu kaynakları yerinde harcamalar ile hizmete dönüştürmek için çalıştığını söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle