logo

reklam

3 PUAN 1 GOLLE GELDİ

yeni amasyasporTürkiye Bölgesel Amarör Ligi BAL 4. grupda Yeni Amasyaspor evinde 1926 Bulancaksporu ağırladı. 2015 / 2016 futbol sezonun sonunda şampiyon olmak isteyen yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor ligin ikinci yarısında başladığı galibiyet serisine 1926 Bulancakspor karşısında da devam etti.
Yeni Amasyaspor zorlu 1926 Bulancakspor karşısına Ali, Hasan, Barış, Emre Açıkgöz, Emre Köksal, Ergin Kankal, Hasan Karaçengel, Ahmet, Şakir, Mustafa ve Bikoko onbiri ile çıktı.
Yeni Amasyaspor mutlak galibiyet ve galibiyetin getireceği üç puan ile şampiyonluk yolunda yara almak istemedi. Maçın ilk dakikasından itibaren rakip 1926 Bulancakspor kalesini abluka altına aldı. Gol için gittiği dakikalarda kalesinide tehlikeye kapadı. Oyun disiplininden kopmayan yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor maçın ilk yarısında rakip 1926 Bulancakspor kalesinde net 5 gol posizyonundan yararlanamadı. Takımlar soyunma odasına 0/0 eşitliklikle girdi.
Yeni Amasyaspor maçın ikinci yarısına yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor gol için oynadı. Nitakim ikinci yarının başında maçın 49. dakikasında gelişen Yeni Amasyaspor atağında Emre Açıkgöz topu 1926 Bulancakspor kalesine gönderince arzuladığı gol tribünleride çoşturdu. 1/0
Golden sonra Yeni Amasyaspor ikinci gol için rakip kaleye yüklenince, golden sonra katı savunma anlayışından uzaklaşan 1926 Bulancakspor, Yeni Amasyaspor kalesini gol için yokladı. karşılıklı ataklar gol getirmeyince yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor üç puanı tek golle almayı başardı.

LİDER DEĞİŞMEDİ
Lider Göreleden üç puanla döndü. Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grup lideri Erbaaspor zorlu Görelespor deplasmanından 2/0 galip gelerek evine üç puanla döndü. Erbaaspor böylelikle şampiyonluk yarışında zorlu deplasmandan yara almadan dönmeyi başardı.
Erbaasporun’un Görelesporu evinde 2/0 yenmesiyle birlikte Görelespor, şampiyonluk yarışında yara aldı. Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda Erbaaspor ve Yeni Amasyaspor liderlik yarışında yalnız kaldı.
Erbaaspor ligde 20 hafta sonunda 44 puanla ligde liderliğini korurken, Yeni Amasaysor ise 20 hafta sonunda topladığı 42 puanla liderin iki puan arkasında takipçiliğini sürdürdü. Görelespor ise 20. hafta sonunda 33 puanda kaldı ve liderle arasındaki puan farkı 11 e yükselirken lig ikincisi Yeni Amasyaspor ile puan farkı 9 a yükseldi. Ligden Soğuksu Yenicesporun düşmesi kesinleşirken ikinci takım olarak Termsespor diğer rakiplere göre daha yakın gözüküyor.

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Yeni Amasyasporun zorlu lig mücadelesinde bu haftada yalnız bırakmadı. Başkan Özdemir, tribündeki yerini alarak yeni Amasayspora destek oldu.
Başkan Özdemir bu zorlu mücadeleyi Klüp başkanı Mustafa Ödübek ile birlikte seyretti.

Share
1109 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle