logo

reklam

3 Puan 1 golle geldi

y.amasyaTürkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda Yeni Amasyaspor şampiyonluk yolunda yara almamak adına Sinopspor maçına mutlak üç puan için çıktı. Büyük ve çoşkulu taraftar önünde üç puan için sahaya Ali, Sefa, Barış, Emre, Emre Köksal, Ergin, Hasan, Ahmet, Şakir, Mustafa ve Ahmet Acar onbiri ile çıktı.
Yeni Amasyaspor taraftar desteğinide arkasına alarak maçın ilk dakikalarından itibaren, konuk sinopspor kalesine gol için yüklendi. Konuk Sinopspor ise katı bir defans ile Yeni Amasyaspor ataklarında kalesini gole kapatmak istedi. Yeni Amasyaspor gol için yüklenirken, Sinopspor ise kalesinde gol görmeyince direnci arttı ve Yeni Amasyaspor gol noktalarında ilk yarı sonuca gitemedi.
yeni Amasyaspor ikinci yarıya mutlak gol ve golün getireceği üç puanlada Şampiyonluk yolunda kayıp vermemek için oynadı.
Yeni Amasyaspor gol için yüklendi. Oyun içinde tüm riksleri alan yeşil beyazlılar arzuladıkları gole 63. dk. Şakir’le buldu. Tribünler golü şampiyonluk şarkıları ile kutladı. Golden sonra Yeni Amasyaspor tribünleri çoştu. Golden sonra Sinopspor gol arayışlarına girdi. Gole kadar tek kale de oynanan maç, golden sonra Sinopsporun kontraatakları yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor kalesinde tehlikeli oldu. Yeni Amasyaspor ise üç puanı sağlamlaştırmak adına,oyunu kontrolü altında tutmak istedi. Başka gol olmayınca Yeni Amasyaspor üç puanı tek golle aldı.
Böylelikle Yeni Amasyaspor ligin ikinci yarısında oynadığı tüm maçları üç puan ile kapatma serisine devam etti.

Yeni Amasyaspor ve Sinopspor arasında oynanan Türkiye Bögesel Amatör Ligi BAL 4. grup maçı öncesi her iki takım futbolcularıda maça Büyük Türk bayrağı altında birlikte sahaya çıkarak Terörü Lanetledi. Buarada tribünler’den terörü lanatlayan sloganlar atıldı.

Share
967 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle