logo

reklam

3 Puan gelmedi

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 5. grupda Yeni Amasyaspor 2014-2015 futbol sezonunun son iç saha maçında çarşambasporu konuk etti.
Amasya 12 Haziran stadyumunda Yeni Amasyaspor, Çarşambaspor maçına Seyhun, Sefa, Barış, Cüneyt, Erdal, Semih, Ahmet, Muzaffer, Orhan, Halil ve Bünyamin onbiri ile çıktı.
Yeni Amasyaspor ve Çarşambaspor sahaya mutlak galibiyet için çıktılar. Yeni Amasyaspor ligin son iç saha maçında taraftarları önünde galibiyet için oynarken, Çarşambaspor ise ligde kalmak için mutlak galibiyet için sahaya çıktı.
Her iki takımda mücadeleye temkinli başladı. Yeni Amasyaspor gol için yüklendiği maçın ilk dakikalarında, Çarşambaspor kontrataklarla gol aradı. Maçın 15. dakikasında ani gelişen Çarşambaspor atağında top filelerle buluştuğunda Yeni Amasyaspor sahasında 1-0 yönek duruma düştü.
Yeni Amasyaspor mutlak galip çıktığı maçta kendi evinde 1-0 yenik duruma düştükten sonra rakip kaleyi ablukaya aldı. Gol için Çarşambaspor kalesine yüklenen Yeni Amasyaspor arzuladığı gole 35. dakikada golcüsü Halil ile buldu. 1-1
İlk yarı bu sonuçla bitti. Çarşambaspor ikinci yarıya golle başladı. Gelişen Çarşamba atağında Top ikinci kez Yeni Amasyaspor fileleriyle buluştu. 1-2
Yeni Amasyaspor ikinci yarının ilk dakikalarında yenik durama düştüğü maçta goller arayarak mutlak üç puanı hedefledeği galibiyeti istiyordu. Maçın sonlarına doğru golcü Halil ikinci sarı karttan oyun dışı kaldı. Yeni Amasyaspor maçın kalan dakikalarında sahada 10 kişi kaldı.
Maçın bundan sonraki dakikalarında başka gol olmayınca Yeni Amasyaspor ligin son iç saha maçında taraftarlarını üzdü.

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.