logo

reklam

5 SORU CEVAP BEKLİYOR

cevapAmasya Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve Şerefettin Sabuncuoğlu Hastanesinde neler olur. Gazetemizin “Halkın Sesi” köşesine gelen mektuplardaki iddialar araştırmaya değer iddialarla dolu.
Kamu Hastanesinde çalışan ebe ve hemşeriler önce “Haramzade” şimdi de Ameliyat sırası bekleyen hemşeriler ‘Kuaför Sırası Bekleyen” ler oldu.
Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Opr. Dr. Faruk Tango, Ramazan Bayramı öncesi Kamu Hastanesi Genel sekreterliğinde çalışan ebe ve hemşeriler ile yapmış olduğu toplantıda; “Amasya il genelinde ebe ve hemşire açığı olduğundan, Genel Sekreterlikte çalışan ebe ve hemşirelerin asli görevini yapmak üzere görevlendirilecektir. İnsan sağlığına hizmet ediyorsak, bunun gereğini yapmamız gerekir.” sözleri üzerine bazı ebe ve hemşirelerin karşılıklı söz düollasına girmesi üzerene Genel Sekreter Tango; “Sizler Haramzadesiniz” sözleri ortamı gerdiği idia ediliyor.
Sözün kısası; Bu idialar Genel sekterin ebe ve hemşire açığını kapatmak için, genel sekreterlik kalemlerinde çalışan personelin asli görevlerini yapmaları konusunda ki düşüncülerine katılıyoruz. Fakat, kimse haramzade olmadığını “haramzade” kelimesinin haddi aşan bir kelime olduğunu belirtiriz. Bu konuda ciddi bir haber içeriği taşımadığından konu üzerinde gereği kadar durmadık.
Gazetemize bu konuda gelen ikinci mektupda ise iddialar daha da büyünce, Habercilik konusunda yaptığımız araştırmalarda idiaların doğruluğuna ulaştık.
İşte ikinci mektup’da söz konusu iddialar;
1- Ameliyat sonunda hangi doktorlar Ameliyathanede sigara içiyor?
2- Hastanelerdeki yemekleri kimler ayarlıyor?
3- Hastanelerde artan yemekler nereye gidiyor?
4- Hastanede görevi olmadığı ve hasta bakmadığı halde hangi doktor geceyeleyin hastanede bulunuyor? Bulunma amaçları nedir?
5- Hangi doktor gece hastaneden ayrılırken, beslediği kedi ve köpeklere hastanede artan yemekleri götürüyor?

Share
2781 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle