logo

reklam

65. Dönem Kampanya 18 Eylül’de Başlıyor

65. Dönem Kampanya 18 Eylül’de Başlıyor
Saatcı; Sorunsuz Bir Döneme Hazırız Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, kurulduğu günden günümüze kadar Amasya Şeker Faprikası, yöremize ekonomik ve sosyal alanda büyük fayda sağlamış olup, bu katkıları sağlamaya devam edecektir. dedi.
Amasya Şeker Faprikasında 2018-2019 kampanya döneminin 18 Eylül salı günü başlayacağını belirten Saatcı, 65. Pancar Alım Kampanyası için çalışmalar tamamlandı. Amasya ekonomisin can damarlarından biri olan Amasya Şeker Fabrikası’nda çarklar, 18 Eylül’de başlayacak alım kampanyasının ardından dönmeye başlayacak. 10 bölgedeki pancar üreticilerinin tarlalarından söküp fabrikaya teslim edecekleri yaklaşık 500 bin ton şekerpancarı, fabrikanın dev kazanlarında işlenip kristal şeker üretileceğini bildirdi.
Amasya Şeker Faprikasının kampanyası öncesinde, çiftçilerin daha rahat bir ortamda pancar teslim etmeleri ve fabrikanın da daha randımanlı çalışması için bir dizi yeniliği hayata geçirdiğini belirten Mustafa Saatcı, Fabrikanın mekanik aksamında geniş çaplı revizyona gidiğini, ziraat bölge müdürlüklerinde yeniliklerin hayat geçirildiğini ve sorunsuz bir şekilde kampanya dönemi geçirmeyi hedeflendiğini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle