logo

reklam

7. Yılda 7. Gerdanlık. Şirin Köprüsü Hizmette

Amasya Belediyesinin güçlü hizmet elinin tüm Amasya’da hissedilmeye devam ettiğini belirten Başkan Özdemir, Daha önce de birçok köprüyü hizmete almış, güvenli ve hızlı ulaşımı sağlamıştık. Şimdi de Şirin köprüsünü kullanıma sunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
Amasya’nın 14 ncü köprüsü Şirin köprü açıldı.
Dünyanın en güzel şehirlerinden mutlaka bir köprü geçtiği düşünülürse köprülerin bir şehrin silüetini çok daha güzel hale getirdiğini de söylemek gerekir. Şehirlerin en önemli mimari yapıları arasında bulunan köprüler şehre farklı bir ruh katıyor.
“Amasya’nın 8500 yıllık tarihinde inşa edilen 7 köprüye, 7 yılda 7 nci Köprüyü ilave ettik. Şirin Köprümüzün açılışını yaptık. Şehrimize Amasya’lı Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.” diyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Hacılar Meydanı ile Akbilek mahallelerimizi birbirine bağlayarak, bölge sakinlerinin hayatını kolaylaştırdık. Yıldırım’da başlattığımız kentsel dönüşüm hamlemizde, fizikî değişimin yanı sıra değerlerimizi de muhafaza etmeye dikkat ediyoruz.
Başkan Özdemir, Hizmetlerimizde kaynaklarımızı tüketmeden gelecek nesilleri düşünerek planlarken, bizi bir arada tutan değerler inşasına her zamankinden fazla önem veriyoruz. Fiziki projelerle birlikte toplumun temelini oluşturan çocuklar, gençler ve kadınlara yönelik birçok faaliyetimizle birlikte geleceğimizi sağlam temellere oturtmaya devam ediyoruz. Bu hedefi de ayrımcılık yapmadan, şeffaf bir şeklide, kaliteli işler yaparak yeni Amasya’yı inşa edeceğiz” dedi.
Başkan Özdemir, güzel işlere imza atıldığını vurgulayarak, “Merkezi ve yerel yönetim tarafından Amasya’ya yapılan hizmetler, oeğişen ve gelişen Amasya’nın değerini daha da artıracaktır” dedi.
Şirin Köprnüsünün açılışına Vali Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekili Haluk İpek, Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle