logo

reklam

ak parti amasya

AK Parti Amasya İl Başkanlığı, milletvekili adaylarını kamuoyunu tanıttı.
AK Parti Amasya İl Başkanlığında düzenlenen tanıtım toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdi.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, hedeflerinin 7 Haziran milletvekili genel seçimlerinde 3 vekilin tamamını kazanmak olduğunu dile getirdi.
AK Parti Amasya milletvekili adayları tanıtım programına AK Parti Gdupbaşkanvekili ve Amasya milletvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı, ikinci sıra AK parti Amasya milletvekili adayı Said Yüce, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Amasya milletvekili Dr. Avni Erdemir ve AK parti Amasya il, ilçe yönetim kurulları ve kalabalık partililer katıldı.
Ünek, “Bizim hizmette asıl amacımız milletin oyunu almanın yanında, onların gönlünü almaktır. Bizim tek sığınamız milletin sinesi ve vicdanıdır. Sevdamız büyük Türkiye sevdasıdır. Millete bu anlamda hizmet erişebileceğimiz en onurdur. Çocuklarımıza bırakabileceğimiz en büyük mirastır. Çabamız, ilimize ve ülkemize milletin emanetine ihanet etmeden ödemektir. Bizim yürüyüşümüz Türkiye’yi aydınlık bir geleceği taşımak yürüyüşüdür.Gece gündüz çalışarak 3 milletvekilinin 3’ünü de kazanacağız” dedi.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “liste tanzimi yapılırken birinci sıradaki insan çok kıymetli, sonuncu sıradaki ve sıralamaya giremeyen aday adaylarımız kıymetsiz değillerdir. AK partinin bir kadro hareketi olduğunu düşündüğümüzde, bizim için sıralama önemli değildir. bizim için döndğümüz yön önemlidir. Bu açıdan bu yönümüzü çevirdiğimiz şey de milletin hizmet alanıdır. Bu hizmet alanında kaderin bize tayin ettği her konum başımızın gözümüzün üzerindedir.” dedi.

Sadi Yüce; “AK Parti bir misyon hareketi, bir kadro hareketidir.”

AK parti Amasya ikinci sıra adayı Said Yüce, “Vekillerin üzerinde El-Vekil vardır. El vekil kaderi tayin edendir. El vekil şehrin kaderini, toplumun kaderini tayin edendir. Biz inanıyoruz ki olan işte halır vardır, olan bizim için hayırlı olandır. Biz de bize tayin edilmiş bu kader doğrultusunda üzerimize düşeni yapacağız. Allah’ın izni ile de üzerimize düşeni yaptıktan sonra çıkacak sonuç Amasya’nın zaferi, Amasya’nın sevinci olacaktır.’ dedi.
AK parti Amasya ikinci sıra adayı Said Yüce, “AK Parti bir misyon hareketi, bir kadro hareketidir. Biz Türkiye’nin önündeki tabuları AK Parti sayesinde yıktık. Türkiye’nin önündeki engelleri AK parti sayesinde aştık. Şimdi yıkılan bu tabuların üzerine yeniden ihya ve inşa sürevi başlatacağız. dedi.
Ulaşılabilir bir milletvekili olacaklarını belirten Said Yüce “Bizi her aradığınızda telefonun diğer ucunda bulacaksınız” dedi.

Bostancı; AK parti insanların gönüllü birlekteliğini ortaya koymuştur
AK parti grup başkanvekili ve Amasya milletvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı, AK Parti’nin, Türkiye’nin bütünlüğü ve üniter devlet yapısıyla birlikte bölgeyi tehdit eden terörün önlenmesinde zaaf yaratmayacak bir şekilde, kalıcı, tüm toplumun duyarlılıklarına saygılı, etkili ve sonrunları kökünden çözmeye yönelik bir politika izlemektedir. dedi.
Çözüm Süreci, Türkiye’nin kendi meselelereni kendi gücü ve iradesiyle çözebileceğine inananlarındır diyen Bostancı, AK Parti etkin ve etkili politikası ile Millet; ortak bir vatanı, ortak bir tarihi, ortak bir gelecek planlaması olan, ortak değerleri ve menfeatleri olan insanların gönüllü birlekteliğini ortaya koymuştur. dedi.
Bostancı, “Çözüm sürecinin başka sahibi var mı AK Parti dışında? Yok. CHP neresinde seçim sürecinin hiçbir yerinde değil. MHP, nereden çıktı bu çözüm süreci. Çatışma olsun, heybe dolsun. HDP, bir taraftan sanki çözüm sürecini destekliyormuş gibi ama biliyor ki barış kendisi için öldürücüdür” dedi.
Erdemir; 2023 hedeflerine ulaşmak için çalışacağız

AK Parti Amasya milletvekili Dr. Avni Erdemir, “Amasya için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.
7 Haziran seçimleri için 7 Nisan’da aday gösterilmeyen AK parti Amasya milletvekili Dr. Avni Erdemir, Amasya’ya yaraşır projeler üreteceklerini ve 2023 hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışacaklarını belirtti.
Erdemir, Birlikte çok güzel başarılar elde ettik. Yapabileceğimiz ne varsa yaptık. Amasyamızla guru duydum. 8 yıl kimseye nasip olmayacak bir görev bana nasip oldu. Bu benim için şereflerin yücesi. Halkımızın gönlünde olmak, halkımızın yüreğinde yaşamak milletvekilliği değil, bakanlığında üstünde bir görevdir benim için. Birlikte yürüdük, birlikte yürümeye devam edeceğiz. İnşallah 7 haziran genel seçimlerde Ak Parti olarak Amasya’dan zaferle çıkacağız. Amasya’yı aday olan arkadaşlarıma emanet ediyorum. Onları da Amasya halkına emanet ediyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle