Üniversitenin Acı Günü

Tem 03, 2012 Yorum yok

Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sekreteri Mahir Çelik yakalandığı amansız rahatsızlığına yenik düşerek hayatını kaybetti.
Amasya’da yerel gazetelerden yeni Emel Gazetesi Muhabiri ve Amasya İHA İl temsilcisi Murat Çelik’inde amcası olan Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sekreteri Mahir Çelik için Amasya Üniversitesi rektörlüğünde bir tören düzenlendi.
Amasya Üniversitesinde düzenlenen törene Amasya vali vekili Hakan Kubalı, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Üniversite öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı. Duygu anların yaşandığı törende Mahir Çelik için göz yaşları aktı.
Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sekreteri ve Milli Tekvandocu  Mahir Çelik’in cenazesi daha sonra Amasya Sultan Beyazıt Camiinde ilkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Memi dede aile mezarlığında toprağa verildi.

 

 

 

Vefat ve Başsağlığı

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin ORBAY, Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sekreter V. Mahir ÇELİK’in Vefatı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
Prof. Dr. ORBAY yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Sekreterliği görevini yürüten mesai arkadaşım, saygıdeğer insan Mahir ÇELİK’in tedavi gördüğü hastanede vefatından duyduğum üzüntü sonsuzdur. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, üniversitemiz çalışanlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim” dedi.

Eğitim, Güncel

Haberin yazarı hakkında

Yazar hakkında bilgi girilmemiş.
Cevap yok to “Üniversitenin Acı Günü”

Cevap yaz