ATSO Başkanlarını Seçti ATSO Başkanlığına Murat Kırlangıç ATSO Meclis Başkanlığına H. Hasan Ergen

Haz 10, 2013 Yorum yok

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO başkan ve Meclis başkanını belirledi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına Amasya’nın yetiştirdiği Genç girişimci iş adamlarından Murat Kırlangıç seçilirken, ATSO Meclis başkanlığına da Hasan Hüseyin Ergen seçildi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO da bir hafta önce belirlenen 34 Meclis üyesi geçtiğimiz cumartesi günü Amasya Ticaret ve Sanayi Odasında yeni yönetim kurulunu ve Meclis Başkanlık heyeteni seçmek için bir araya geldi.
ATSO Yönetim Kurulu başkanlığına aday olan Murat Kırlangıç ve Ahmet Çoşar’ın yönetimi Meclis üyeleri arasında yapılan seçim sonucunda Kırlangıç  33 meclis üyesinin 22 oyunu alarak ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.
Murat Kırlangıç’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor.
Ahmet Kavaklıoğlu, Kenan Göbel, Salih Bütüner, Akın Hatipoğlu, Suat Zengin, Harun Kul, Aydın Öksüz ve Nurel Aktaş seçildiler. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO yönetim kurulu ilk toplantısını yapacak ve yönetim kurulu arasında görev taksimi yapacak.
Bu arada Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığına Hüseyin Hasan Ergen seçilirken başkan yardımcılığına Cem Kaplan seçildi.

 

İş Dünyası

Haberin yazarı hakkında

Yazar hakkında bilgi girilmemiş.
Cevap yok to “ATSO Başkanlarını Seçti ATSO Başkanlığına Murat Kırlangıç ATSO Meclis Başkanlığına H. Hasan Ergen”

Cevap yaz