logo

reklam

Acar; hizmet bizim için olmazsa olmazdır

Acar; hizmet bizim için olmazsa olmazdır
Amaya İl Özel İdare Genel Sekretiri Erdin Acar, “Amasya’nın her noktasına hizmet götürmek için çalışıyoruz. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla bütün birimlerimizle ve var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Amasya İl Özel İdaresi tarafından köy yolları standartlarının iyileştirilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında 2019-2020 yılı KÖYDES yatırım programında yer alan, Duruca Aydınlık Ormanözü Grup Yolunda bitümlü sıcak asfalt (BSK) yapımına başlandı.
Acar, Amasya’nın bütün dinamikleri birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğinden hiçbir kuşkum yok. İlimizi ve ilçelerimizi istenilecek noktaya taşıyacak konularda ve çalışmalarda ilgili paydaşlarla tartışarak, birlik ve beraberlik içinde zorlukların üstesinden geleceğiz. Ortada bir başarı olacaksa o başarı hepimizin başarısı olacaktır. Burada başarı hizmettir ve hizmet bizim için olmazsa olmazdır. dedi.
Amasya İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin tamamen kendi iş gücü ile ekipmanlarının kullanılarak yürütülen faaliyetler kapsamında mevcut yol ağının süratle iyileştirilmesi gerçekleştirilerek hizmet alanı içerisinde yer alan köy yollarının standardının artırılması, vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat yollarda seyahat edebilmeleri sağlanacak.
Toplamda 6,20 kilometre Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) asfalt kaplama yapımına devam eden grup yolu özellikle kiraz üretiminin yoğun olduğu bölgede üreticilerin mallarını güvenli ve konforlu bir şekilde taşımalarına imkan sağlamış olacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle