logo

reklam

“Açık Kapı Sahada”

AMASYA Valiliği tarafından dezavantajlı gruplara daha kolay ulaşılması, taleplerinin etkin ve hızlı şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla “Açık Kapı Sahada” projesi sürüyor.
İçişleri Bakanlığı tarafından kamu hizmetlerine kolay erişimin sağlanması, vatandaş başvurularının hiçbir boşluğa mahal vermeden hızlı bir şekilde sonuçlandırılması, kamu hizmetlerinin sunumunda memnuniyetin arttırılması amacıyla başlatılan “Açık Kapı” projesi Amasya’da “Açık Kapı Sahada” uygulaması ile vatandaşların ayağına gidiyor.
Amasya valisi Dr. Osman Varol, ‘Açık Kapı Milletin Kapısı’ aslında. Cumhurbaşkanımızla birlikte yola çıktığımızda, ‘Kimsesizlerin kimi olacağız.’ dediğimiz tam da bunun içini dolduran çok önemli bir çalışma. Bu çalışmaya yine baktığımızda aslında sosyal devlet üzerinden başlayan bir süreç var.
Önceliğin dezavantajlı gruplar olduğunun altını çizen Varol, “Okula devam etmeyen öğrencilerin neden devam etmediğini araştırmalıyız. Okul, meslek tercihlerine yardımcı olmalıyız. Açık, meslek liselerine yönlendirmeliyiz. Meslek edindirme kurslarına, üniversiteye hazırlık kurslarına yönlendirmeliyiz. Proje kapsamında ekiplerimiz, yıllık 100 bin civarında ziyaret gerçekleştirecek. Milli Eğitim Müdürlüğü eğitimlerini, Gençlik ve Spor Müdürlüğü spor yapmalarını takip edecek. Bu projemiz, devlet kurumlarını, şehri güçlendirecek. Bizim bu sorumlukları kendimize dert edinmemiz lazım. Açık Kapı Sahada projesi hem şehrimizi güçlendirecek hem de Türkiye’ye model olacak.” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle