logo

reklam

AFAD Seyirci Kaldı…

afadAmasya’da geçtiğimiz gece yeşilırmak nehrine bir araç düşmesi sonucu yaşanan faciada, Amasya Sivil Savunma Müdürlüğüne bağlı Arama ve Kurtarma ekibi yetersiz kaldı.
Yeşilırmak nehrine düşen 05 DS 103 plakalı araçta bulunma ihtimali yüksek olan Nadir Hacıköylü’nün kurtarılması için zamanla yarışıldı.
AFAD ekibinin Kaza Mahalline geç gelmesinin yanında, Amasya Belediyesi Arama ve Kurtarma ekibi kısa süre içerisinde kaza mahalline gelerek ilk arama ve kurtarma çalışmasını başlattı. Amasya Belediyesi Arama ve Kurtarma ekibi, yeşilırmak nehrinin taşkın suları arasında ters dönen araçı çıkardı. Araç içerisinde olduğu tahmin edilen Nadir Hacıköylü’nün bulunamaması üzerine, zamanla yarış içerisinde Amasya Sivil Savunma Müdürlüğüne bağlı AFAD ekibinin yetersiz kalması üzerine devriye Amasya Belediyesi Arama ve Kurtarma ekibi girdi. Yeşilırmağın taşkın suları içerisinde kayıp kişinin bulunması konusundaki özveri çalışması pazar günüde gün boyu sürdü. Amasya Sivil Savunma Müdürlüğü AFAD ekibi ise seyirci kaldı. Pazar günü Nadir Hacıköylü’nün arama ve kurtarma çalışmaları sonuç vermedi. Pazartesi günü Sinop ilinden gelen Polis dalgıçları ile birlikte Amasya Belediyesi Arama ve kurtarma ekibi arama ve kurtarma çalışmalarını büyük bir özveri ile sürdürdü.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle