logo

reklam

Afrin’deki Mehmetçiklere destek

Afrin’deki Mehmetçiklere destek
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Türk milleti asker bir millettir
Afrin’deki Mehmetçiklere destek için başlatılan “Mehmetçiğimiz Üşümesin, Mehmetçiğimiz düşünmesin” kampanyası kapsamında, termal çamaşır ve çorap Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiklere gönderilecek.
Amasya Belediyesi ve Hayat Can Derneğinin birlikte organizesinde Afrin’deki Mehmetçiklere destek için başlatılan “Mehmetçiğimiz Üşümesin, Mehmetçiğimiz düşünmesin” kampanyası kapsamında, Amasyalı yardımseverler büyük katkı veriyor.
Kampanyaya katılan kadınlar, örgülerini bir yandan örüp, diğer yandan Mehmetçiğe destek için şarkılar söyledi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Türk milletinin asker bir millet olduğunu, kahraman Mehmetçiklerin Güneydoğu’daki sınırların güvenliği için görev başında olduğunu anlattı.
Özdemir, “Millet olarak kahraman Mehmetçiğimizin, duamız, destek ve imkanlarımızla, sonuna kadar arkasındayız. İnşallah bu zaferi millet olarak hep birlikte başaracağız. Mehmetçiğimiz bu kış şartlarında cephede savaşırken, biz de arkalarından dua edeceğiz. Cephedeki kahraman Mehmetçiğe bu kış şartlarında üşümesinler diye de, şehrimizde “Mehmetçiğimiz Üşümesin, Mehmetçiğimiz düşünmesin” kampanyası başlatıldı. Kampanya her bir Amasyalının katkı verecektir. Bunların hepsi cepheye taşınan birer mermidir. Şu an 10 koli hazırlandı. İnşallah hedefimiz 100 koli.”
Hayat Can Derneği Başkanı ve Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, “Soğuk kış şartlarında vatanımız için mücadele eden kahraman Mehmetçiklerimize termal çamaşır ve çorap gönderiliyor. Kampanyaya destek olmak isteyen kardeşlerimiz Hayatcan Derneği’ne müracaat edecekler.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle