logo

reklam

AK BELEDİYELER BULUŞTU

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının düzenlediği, “AK Belediyeler 2019 Yolunda” sloganıyla hazırlanan ve Amasya’nın da içinde yer aldığı 15 il belediyesi ile 3 büyükşehir belediye başkanının bulunduğu AK Parti’li belediye başkanlarının Karadeniz Bölge Toplantısına katıldı.
Amasya’daki AK Partili belediye başkanları ile birlikte Tokat’a giden Başkan Özdemir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Amasya’da devam eden yatırımlarla ilgili olarak görüştü. 2 gün devam eden toplantıda belediye başkanları deneyimlerini paylaştı. Toplantının ev sahipliğini ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’da yaptı. Toplantının ilk gününde belediye başkanları deneyimlerini paylaşırken ikinci ve son günde Özhaseki ve Kaya katılımcılara hitap etti.

ÖZDEMİR; Amasya’yı Karadeniz’in yükselen değeri yapmayı amaçladık
2 gün süren toplantıyı değerlendiren Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir faydalı bir program yapıldığını dile getirerek, “Belediyeler ve belediye başkanlarımız için çok verimli bir program oldu. Yaklaşan seçimler öncesinde önemli bir değerlendirme yapma imkânını bulduk. ” dedi.
2019 yolunda Ak Belediyeler olarak hedef ve politikaların konuşulduğu toplantının gelecek vizyonunun çizildiğini ifade eden Başkan Özdemir “ Bizlerde bu uğurda ve yolda Amasya Belediyesi olarak 8 yılda gerçekleştirdiğimiz projelerle Amasya’yı Karadeniz’in yükselen değeri yapmayı amaçladık. Bu toplantıda komşu illerimizin belediye başkanları ile yaptığımız istişarelerde takip edilen ve beğenilen bir belediye olduğumuzu görmek hemşerilerim adına gurur duymamıza vesile oldu. Ak Belediyeler 2019 Yolunda sloganıyla gerçekleşen bu toplantıda 2019’a yaklaşırken daha güzel, daha modern, daha gelişmiş bir Amasya olması övünç kaynağı olmuştur” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle