logo

reklam

AK GENÇLİKTEN GAZETEMİZE ZİYARET

ak-genc%cc%a7likAK Parti Amasya Gençlik Kolları Başkanı Ali Zobu
İç ve dış mihraklarca ülkemizin kardeşliği hedef alınıyor
AK Parti Amasya Gençlik Kolları Başkanı Ali Zobu, ülke olarak içerisinde bulunduğumuz bu yakın dönem de ülkemizin sırtındaki yüklerden kurtulma ve ilerleme arzusunda olduğunu ifade ederek, “Lakin asırlardır farklı kılıklarla karşımıza çıkan dış güçler bu dirilişin karşısında kirli ve hileli oyunlarını oynamaktan bıkmıyor, usanmıyor.” dedi.
AK Parti Amasya Gençlik Kolları Başkanı Ali Zobu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemizi ziyaret etti. Zobu, Ziyarette gazete sahibi ve Genel yayın Yönetmeni A. Suad Akcan ile bir müddet sohbet etti.
Türkiye’de huzurun, sükunun ve kardeşlik ikliminin hakim olmasından rahatsız olan odaklarca, dün 15 Temmuz’da bugün de İstanbul’da ve Kayseri’de patlama olayında sözüm ona medeni batı terör kuklalarıyla ülkemize zarar vermeye devam ediyor. Gerçekleştirilen ve onlarca insanın hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan terör saldırısını şiddetle kınadıklarını belirten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ali Zobu, “İnsanlığa yönelik bu saldırıda hayatını kaybedenlere başsağlığı diliyor, tedavileri devam eden yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz. Sabrımızla oynamanız nafiledir, bilinmelidir ki sabrımız kadar metanetimizde güçlüdür. Tahrik dolu hainliklere asla prim vermeyiz. Birlik ve beraberliğimizi, dayanışmamızı artırmak içinde her türlü mücadeleyi vereceğiz, tüm arzularınızı kursaklarınızda bırakacağız. İç ve dış mihraklarca ülkemizin huzuru, refahı, birliği, beraberliği ve kardeşliği hedef alınıyor. Bu durumun farkındayız, Güçlü Türkiye hedefi her dönemde küresel güçleri ve onların yerli iş birlikçilerini rahatsız etmiştir. Bu rahatsızlık terör eylemlerinin, provokasyon faaliyet ve sosyokültürel alana yönelik çatışma ve kutuplaşma arayışları olarak tezahür ettirilmiştir. Sözü edilen terör yapılanmaları ve faaliyetleri her birinin faili ya da sorumluları farklı olsa da hedefi ortaktır. Hedef bölgesinde huzuru demokratik kültürü kardeşlik ve birlik iklimi ile öne çıkan Türkiye’nin yolunu kesmek güçlü ve büyük Türkiye yolculuğunu sona erdirmektir. Ayrıca bu provokasyon ve terör eylemlerinden nasiplenmeye çalışan mankurtlara vatanını ve milletini seven üniversite gençliği olarak fırsat vermeyeceğimizi bildiririz. Sonuna kadar devletimizin bekası için bedel ödeyip, can siperane bir şekilde terörle mücadele eden Emniyetimizin, Silahlı Kuvvetlerimizin, Hükümetimizin, Devletimizin yanındayız. Terörün ve teröre dolaylı, dolaysız destek veren yardakçıların ise karşısındayız. Bilinmelidir ki ülkemiz üzerinde ameliyat yapılmasına bugüne kadar izin vermedik, bundan sonrada izin vermeyeceğiz. Rabbim ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmaya çalışanları “Kahhar” ismiyle kahrı perişan eylesin. Bu tür saldırı ve provokasyonlara tepkimizi ortaya koymak amacıyla tüm üniversiteli kardeşlerimizi duyarlı olmaya, bizi bir ve beraber yapan Al Bayrağımızı her yerde dalgalandırmaya davet ediyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle