logo

reklam

AK Kadınlar, Kadına Şiddete Karşı Yürüdü

Amasya’da AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri, ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ dolayısıyla kadına şiddeti düzenledikleri yürüyüşle protesto etti.
AK Parti Amasya İl Kadın Kolları üyeleri, kadına karşı her türlü şiddete dikkat çekmek için AK parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Altuntaş başkanlığındaki kadınlar yürüyüş yaptı.
Kadınların yıllardır çeşitli mücadele sürdürdüklerine değinen AK Parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, “Kadına karşı şiddetin ortadan kalkması için elimizden geleni yapacağız. AK Parti kadın, erkek, yaşlı herkesin hepimizin partisidir. AK kadınlar olarak kadına yönelik şiddete karşı bugünde kadına yönelik her türlü şiddete turuncu çizgi çekiyoruz” dedi.
Altunbaş, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kadınlara karşı ayrımcılık, ırkçılıktan beterdir” anlayışıyla gösterdiği özveriyi, kadına yönelik şiddetin ortadan kalkması için hep birlikte göstermemiz, bilhassa da erkeklerin göstermesi gerekiyor.
AK Parti, kadın, erkek, yaşlı, genç, herkesin, hepimizin partisidir. AK Kadınlar, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’nde, kadına yönelik her türlü şiddete turuncu çizgilerini çekiyorlar. Aynı hassasiyetle, tüm toplumu da turuncu çizgilerini çekmeye davet ediyorlar. Sağlıklı bir toplum ve gelecek nesiller için kadına yönelik şiddete karşı hep birlikte turuncu çizgimizi çekelim.” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle