logo

reklam

AK Parti 25 adayı açıklıyor

Açıklanacak 25 İl Arasında Amasya’da Bulunuyor
AK Parti’de bir takvim çerçevesinde yapılan çalışmalar sonucu 25 il ve ilçelerinin belediye başkan adayları belirlendi. Bu isimlerin bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. AK Partide açıklanması beklenen 25 il arasında Amasya’nın da yer aldığı belirtiliyor. Aday isimlerin belirlendiği illerin ağırlıklı olarak AK Parti yönetiminde bulunan yerler olduğu ve mevcut Belediye Başkanları ile devam etmesi öğrenildi.
BAZI İLLERE TEMAYÜL OLMADI
Bu hafta 25 şehirde adaylarını duyuracağı bildirilen AK Parti’de bu illerin hangileri olduğu merak edilirken, pazar günü yapılan teşkilat temayülünde 25 ilin merkezi temayül dışında tutulması dikkati çekti. İlçelerinde temayül yapılıp merkezler için yapılmayacak söz konusu şehirlerden Amasya’nın da yer aldığı 24 şehir şunlar: İstanbul, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Kocaeli, Sivas, Kastamonu, Amasya, Denizli, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Artvin, Bayburt, Bolu, Çankırı, Kırşehir, İzmir, Gümüşhane.
AK Parti’de Büyükşehir Belediyeler haricinde kalan il Belediylelerinde AK Partinin başarılı belediyeler arasında gösterilen illerin temayül yoklaması dışında tutulması bu illerde mevcut Belediye Başkanları ile devam kararının alındığı belirtiliyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle