logo

reklam

AK PARTİ ADAYLARI BASINLA BULUŞTU

ak parti amasya

AK parti Grup Başkanvekili ve 25. Amasya milletvekili adayı Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Adalet ve Kalkınma Partisi kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran muhafazakâr demokrat bir kitle partisidir.” dedi.
AK Parti Amasya İl başkanlığının organizesinde 25. Dönem Ak parti Amasya milletvekili adayları Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Said Yüce ve Hasan Ali Cesur Amasya basını ile sabah kahvaltısında buluştu. Cumhuriyet tarihinin en büyük demokratikleşme ve değişim hamlesini başlatan AK Parti, kurulduğu 2001’den bu yana girdiği tüm seçimlerde ve 2 halk oylamasından başarıyla çıkmış, üst üste üç dönem oylarını artırarak iktidarını koruma başarısı gösterdiğini kaydeden Bostancı, AK Parti’nin geliştirdiği siyasi kimlik, kurumsallaşarak büyük bir siyasi cazibe merkezine dönüşmüş ve diğer bölge ülkelerine örneklik teşkil edecek bir ilham kaynağı haline gelmiştir. dedi.
Türkiye’nin sosyokültürel özellikleriyle şekillenen bir muhtevaya ve yerel dinamiklerle şekillenen bir siyaset tarzına sahip olan AK parti, 7 Haziran seçimlerinde de milletin ortaya koyacağı irade ile tek başına iktidara geleceğini kaydeden Bostancı, AK Parti bütün toplum kesimlerinin her türlü meselesini siyasetinin konusu yapmış, genel bir demokratikleşme çerçevesinde temel sorunların çözülebilmesi için uğraşmıştır. Daha kucaklayıcı birlik siyaseti izlemesi, AK Parti’yi hem büyütmüş, hem de Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. dedi.
“AK Parti, toplumun değerlerine dayanarak Cumhuriyet tarihinin en büyük değişimdönüşüm hamlesini başlatmış, Cumhuriyetimizi ileri demokrasi ile taçlandıracak reformlara imza atmıştır. AK Parti, toplumun değerlerine dayanarak Cumhuriyet tarihinin en büyük değişimdönüşüm hamlesini başlatmış, Cumhuriyetimizi ileri demokrasi ile taçlandıracak reformlara imza atmıştır. AK Parti’nin siyaset anlayışına göre, milletin iradesi esastır ve millet iradesini gölgede bırakacak hiçbir uygulamaya müsamaha gösterilemeyeceğini belirten AK parti Grup Başkanvekili ve 25. Amasya milletvekili adayı Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Yerel yönetimlerde insan ve hizmet odaklı yönetim anlayışına sahibiz. Türkiye’de gerçek yerel kalkınma AK Parti ile başlamıştır. Vatandaşlarımızın yönetime daha fazla katılımını, yönetimde doğrudan temsilini ve idareyi denetlemesini sağlamak temel görevimizdir. Aşırı merkezileşmeden uzaklaşarak, yetkileri merkezi birimlerden doğrudan hizmet sunan yerel birimlere devretmeye devam edeceğiz. Kamu hizmetlerinde etkinliği ve verimliliği artıracak önlemler almaya devam edeceğiz. Vatandaşa en yakın yerde, ilk kademede ve en kısa sürede vatandaşın işlerini tamamlamak esas amacımızdır. Bu kapsamda Amasya’da yerel yönetimlerle birlikte çalışarak Gelişen ve Büyüyen Amasya’nın gelişmesine belediye başkanlarımızla, İl Genel Meclislerimizle, Belediye Meclislerimiz ve Teşkilatlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. dedi.
AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, merkez İlçe Başkanı Bilal Dümen ve parti yönetim kurulu üyeleride sabah kahvaltısına katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.