logo

reklam

AK Parti Adayları Halkla Buluştu

ak parti

 

Ünek; AK parti halk iradesidir

AK Parti Amasya İl Teşkilatı uzun bir aday adaylığı sürecinin ardından belirlediği milletvekili adaylarını Amasya halkına tanttı.
Heyecanlı bir yarışın ardından belirlenen Milletvekili adayları geçtiğimiz günlerde Ankara’da Ak Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen Aday tanıtım toplantısına katılan Ak Parti Amasya Milletvekili Adayları Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Said Yüce ve Hasan Ali Cesur Amasya halkı ile buluştu.
AK parti Amasya İl başkanlığınca organize eden AK Parti Amasya ile buluşuyor platformunda. Amasya merkez başta olmak üzeri Merzifon, Suluova, Taşova, Gümüşhacıköy, hamamözü, Göynücek ilçeleri ve Ziyaret Beldesinde milletle buluştu.
AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, bu halk içinden, bağrından, bir lider çıktığını, o liderin Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti.
Tayyip Erdoğan’ın liderliğinin diğer siyasi liderler gibi değil, onun halkı temsil eden bir lider değildir, halkın kendisi olduğunu belirten Ünek, Amasya Türkiye özetidir. Buna canı gönülden inanıyorum. AK Parti standart bir parti değildir. AK Parti bir demokratik halk hareketidir. AK parti bir demokrasi koalisyonudur. AK Parti’nin tabanı, kitlesi Türkiye’nin ikinci kuruluşunda rol oynayan en büyük, en güçlü, halk iradesidir. İşte böyle bir dönemde 2015 seçimleri, Amasya Türkiye’nin özetidir diyordum. Şunun için söylüyorum. “Ak Parti vizyonu olan hedefleri olan bir partidir. Bizlerin hedefi yeni Türkiye’yi inşa ederken, Amasya’dan 3 milletvekili adayımızı Ankara’ya göndermektir. 7 Haziran seçimlerinde hedefimiz üç, bir birinden değerli adaylarımızı meclise göndermek. Hemşerilerimiz her seçimde bu davaya en büyük desteği vermiştir, vermeye de devam edeceğine canı yürekten inanıyorum. dedi.

Bostancı; hizmet hareketliliğimizde 12 yılı geride bıraktık.

AK parti Grup başkanvetili ve Amasya milletvekili adayı Prof. Dr. M. Naci Bostancı, “AK Parti’nin gücü milletin gücüdür, milletin gücü, milletin nefesi, milletin rüzgarı. O yüzden 2023 hedefi var. O yüzden 2053 hedefi var. O yüzden 2071 hedefi var. AK Parti’nin koyduğu hedeflere diğer partilerin nefesi yetmez, hayali yetmez, aklı yetmez. Çünkü aklının yetmesi için önce millete dokunacaksın, milletin kalbini, milletin ruhunu temsil edeceksin.” dedi.
12 yılı aşan AK Parti iktidarı döneminde, güçlü bir kadro ile tüm Türkiye başta olmak üzere Amasya’da da hizmet üretme yarışı içerisinde olduklarını belirten AK Parti grup Başkanvekili ve Amasya milletvekili adayı Prof. Dr. M. Naci Bostancı, “Güçlü ve sağlam bir kadro ile başlayan hizmet hareketliliğimizde 12 yılı geride bıraktık. 2002 yılından beri de, yerel yönetimlerde, belediye başkanlarımızla Amasya’ya hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. AK Parti kadroları olarak ilimizin geleceği yönünde atılması gereken ne gibi adımlar var ise attık, bundan sonraki süreçte de atacağız. Ama bizlerle ilgili olarak belirli aralıklarla maalesef bazı kesimler tarafından, bu değişen ve gelişen süreç içerisindeki rahatsızlıklarını, bulundukları ortamlar içerisinde dile getirmeye çalışıyorlar. Tabi ki bizler AK Parti kadroları olarak spekülasyonlarla, dedikodularla siyaset üreten bir kadro değiliz. Bizler sayın Başbakanımız önderliğinde şehrimize ve ülkemize hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.

Yüce; Amasya’da 3’te 3 yapacağız.

7 Haziran 2015 tarihinde Türkiye’nin gerek çevresinde ve gerekse de dünya genelinde lider bir ülke olarak gücünü ortaya koyması ve gelişmiş sayılı ülkeler arasında ilk sıralarda yer alması adına yeniden halkın iradesine başvurulması için bir seçim yapılacağını anlatan AK parti Amasya 2. sıra milletvekili adayı Said Yüce, 7 Haziran Yeni Türkiye’nin önündeki en önemli virajdır. 30 Mart seçimlerinin birinci, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci virajdı. 7 Haziran seçimlerinin üçüncü viraj olduğunu belirterek, 7 Haziran da sandıklar patlayacak. Bu virajıda aştığımız zaman, Yeni Türkiye yolunda önümüzde hiçbir engel kalmayacak, hep beraber inançla ve imanla çalışarak Türkiye’yi 30 yıl ileriye götüreceğiz. 3. ve son viraj Amasya’da 3’te 3 yapacağız. Bu hesapla yola çıkıyoruz. dedi.

Cesur; Hedefimiz Belli

AK parti Amasya 3. zıra milletvekili adayı Hasan Ali Cesur, “Hedeflerimiz belli. Bu hedeflere ulaşmak için enerjilerimizi başka yerlere harcıyorsak bunu gözden geçirmeliyiz. Gerek yerelde, gerekse genelde 2023 hedeflerine ulaşmak için her şeyi bir kenara bırakıp tek vücut olup hedefe yürümemiz hatta koşmamız gerekmektedir” şeklinde konuştu.

 

ak parti amasya

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle