logo

reklam

AK Parti Amasya’da aday adaylığı için rekor başvuru

Amasya’da, AK Parti il başkanlığına 27’inci dönem Milletvekili Genel Seçimleri için aday adaylığı süresinde toplam 21 kişi müracaat etti.
AK Parti’de, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin milletvekili aday adaylığı başvuruları dün sona erdi. AK Parti Amasya İl Başkanlığına, AK Parti Grup başkanvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı’nın da aralarında bulunduğu 21 isim başvuru yaptı. 21 isimden 3 Milletvekili adayının gösterileceği seçimler için AK Parti Amasya önceki İl Başkanlığı görevinde bulunan Avukat Osman Faik Salman ve İşadamı Hicabi Bağcuvan’ında aday adayı olan isimler arasında yer aldı. Amasya Milletvekili Haluk İpek’te yeni dönem için başvuru yapan isimler arasında yer alıyor.
2 KADIN ADAY ADAYI
Amasya il başkanlığına Amasya milletvekili aday adayı olmak için 2’si kadın 19 erkek olmak üzere toplam 21 isim müracaat da bulundu. Bu rakam Amasya’da şimdiye kadar ki en yüksek başvuru rekorunu da beraberinde getirdi.

21 ADAY ADAYI
Amasya’dan n aday adayı olan 21 isim ise şu şekilde oldu: Abdulkerim Buğra Şimşek, Abdullah Şahinoğlu, Ali Metin, Ali Şahin, Bilal Arpaguş, Dursun koray Bozer, Ertuğrul Gazi Ertürk, Filiz Alakuş, Haluk İpek, Hasan Çilez, Hasan Davulcu, Hicabi Bağcuvan, Mehmet Naci Bostancı, Mehmet Yücesoy, Muhterem Arslan, Mustafa Levent Karahocagil, Nuri Eken, Osman Faik Salman, Rana Ladikli, Ufuk Aktaş ve Yavuz Selim Cört oldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle