logo

reklam

AK Parti Amasya’da Cafer Özdemir’le Yola Devam

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Amasya Beyediye başkan adayının mevcut başkan Cafer Özdemir olduğunu açıkladı. 2 yılı aşkın süredir hakkında asılsız haberler yayanlar şimdi üzüntü yaşarken, 9,5 yıldır Amasya’ya büyük hizmetler yaparak Amasya halkının gönlünü kazanan Cafer Özdemir şimdi 3. dönem için Amasya’ya hizmet projelerini hazırlamaya başladı. Amasya mitli çünkü o Amasya’nın Başkanı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Ak Parti’nin Amasya Beyediye başkan adayının mevcut başkan Cafer Özdoemir olduğunu açıkladı. Haliç Kongre Merkezi’nde Cafer Özdemir ile devam kararını açıklayan Ak Parti’nin Amasya’da diğer ilçe adayları da önümüzdeki günlerde açıklanacak
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 14 büyükşehir, 26 il belediye başkan adayını açıkladı. AK partide açıklanan 40 Belediye Başkanından Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’inde içinde yer aldığı 11 Belediye Başkanı mevcut Belediye başkanı olarak devam kararı çıktı. 29 Belediye Başkanı ise değişti. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Belediye Başkanı Adaylarını Tanıtım Toplantısı’na Amasya’dan büyük iştirak oldu. Organizasyona Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek’ın yanı sıra Amasya milletvekilleri M. Levent Karahocagil, Hasan Çilez, Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakalm, Kadın Kolları İl Başanı Emine Altuntaş ile çok sayıda partili katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2. sırada Ak Parti’nin Amsaya Belediye başkan adayının mevcut Belediye Başkanı Cafer Özdemir olduğunu açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özdemir ile devam kararını açıklamasının ardından salonda büyük bir sevinç yaşandı. Bunun üzerine Erdoğan “Maşallah, maşallah” diyerek Başkan Cafer Özdemir ve Amasya milletvekillerini sahneye çağırıp fotoğraf çektirdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.