logo

reklam

AK PARTİ ESNAF ZİYARETİNDE

 

kparti amasyaAK Parti Amasya Milletvekili Adayı Said Yüce beraberinde Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti İl başkanı Mehmet Ünek, AK parti Merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen ve parti yöneticileri ile birlikte seçim çalışmalarına esnaf ziyareti ile başladı. Ziyarette İğneci Baba’yı da ziyaret eden AK parti heyeti burada dua okudu.
AK Parti Amasya Milletvekili Adayı Said, Amasya’da esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Said Yüce, üç ayların içinde bulunduğumuz mübarek bir günde seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, 13 yıldır iktidarda bulunan AK Parti’nin hizmet ürettiğini bundan sonra da hizmet üretmeye devam edeceğini söyledi.
Amasya halkının bugüne kadar AK Parti’ye büyük teveccüh gösterdiğini dile getiren Yüce, ”Aslında bizlere gösterilen teveccüh Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen sevgidir, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na gösterilen sevgidir. Amasya’da hizmet ve eserler üretmeye devam edeceğiz. Ben inanıyorum ki Amasya halkı geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de yine hizmetten yana tavır takınacaklardır. Milli iradeden yana, kalkınmadan yana, tavır takınacaklardır” dedi.
Said Yüce, “Allah kısmet ederse inşallah 7 Haziran’dan sonra mecliste olacağım ve orada esnafın ve sanatkarın temsilcisi olacağım” dedi.
Esnaf ve sanatkara daha çok imkan tanıyacaklarını dile getiren Yüce, “AK Parti ile esnaf ve sanatkarımız daha rahat nefes almıştır. Faiz oranları düşmüş, yatırımlar artmış, esnaf ve sanatkarımız işlerini büyütmeye başlamıştır. İnşallah 7 Haziran’dan sonra da esnafımıza daha geniş imkanlar sunacağız. Esnaf ve sanatkarın sorunlarını çok iyi biliyoruz, onları inşallah mecliste çözeceğiz.” diye konuştu.
Amasya halkının her zaman hizmetten yana tavır takındığına dikkat çeken AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Bilal Dümen, “AK Parti’ye bir sevgi seli var, inşallah bu sevgi selinin sonu Amasya’da 3 -0 olacaktır. Biz seçim çalışmalarımızın kardeşlik içerisinde, kimseyi üzmeden, kırmadan, devam ettireceğiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle