logo

reklam

AK PARTİ ESNAF ZİYARETLERİNDE

AK Parti Amasya İl Teşkilatı seçim çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Amasya Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı M. Levent Karahocagil beraberinde Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Başkanı Mehmet Ünek, merkez ilçe başkanı Necmettin Topsakal ve partililerle birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunarak 24 Haziran seçimleri için destek istedi.
AK Parti İl Teşkilatı 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için sahada çalışmalarına başladı.
ÜNEK; Yeni ve güçlü Türkiye için
24 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu dile getiren AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Yeni ve güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanlığı hükümeti sistemine geçiyoruz. Yeni sistemde hükümet kurulacak mı kurulmayacak gibi bir sıkıntı olmayacak. Seçilen Cumhurbaşkanı, hemen ertesi gün ekibini kurup, 2023 hedefleri için çalışacak. 2002’den beri gelişimin mimarı olan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran günü yine halkın teveccühünü alacak ve ilk turda göreve devam diyecektir. Bizler de bu davanın birer neferi olarak ülkemizin şahlanışı için elimizi ve gövdemizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” diye konuştu.

KARAHOCAGİL; İstikrar Sürecek
Milletvekili Adayı Karahocagil, çalışmalarla ilgili yaptığı değerlendirmede, “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleriyle ilgili esnaf ziyaretlerindeyiz. Tabii Ramazan ayı, Ramazan ayının bereketi ve mübarekliğiyle birlikte vatandaşlarımızla iç içeyiz. Bizi her ne kadar zorlasa da bu dava için, ülkemiz için, vatanımız için, ziyaretlerimize başladık. Rabbim hepimizin yolunu açık eylesin, yardımcımız olsun. Cumhurbaşkanımızın seçimlerden Amasya’dan en büyük desteği görmesi için bir vefa borcumuz var, bir Amsya’nın gücü var. Amasya bu davanın ilk temel taşlarından birisidir. Biz bu gücü göstermek için var gücümüzle çalışacağız ve en yüksek oy oranlarından birisiyle Amasya’yı en iyi şekilde 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza teslim edeceğiz diye düşünüyorum. Allah’ın izniyle seçim çalışmalarımız boyunca vatandaşlarımızdan gelen talepleri, istekleri, sıkıntıları dinleyip bunları da çözmek için bu çalışmaları vesile kılacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Biz en önemli şeyin sandığa gitmek, oyumuzu kullanmak ve vatandaşlık görevimiz olarak da vazifemizi yerine getirmek olduğunu hatırlatıyoruz” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle