logo

reklam

AK Parti Genişletilmiş İl İştira toplantısına katıldılar

Cumhurbaşkanı ve AK parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yürüyüşe ayak uyduramayanları kenara koyacağız. Bu millete hizmette her türlü yolsuzluğa bulaşanı kenara koyacağız” dedi.
AK Parti Genişletilmiş İl başkanları toplantısı dün yapıldı. Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile birlikte AK parti İl başkanı Mehmet Ünek, İl Genel Meclisi başkanı Mustafa Çıttır, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Özarslan ve Gençlik Kolları Başkanı Ali Zobu’da katıldı. Başkan Özdemir birgün öncede AK parti de yapılan Büyükşehir ve il belediye başkanlar istişare toplantısına katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.
Erdoğan, Kongre takvimimiz sürüyor. Belde kongrelerimiz bitti. Şimdi ilçelerde süreç devam ediyor. Likayatlı isimlerin göreve gelmesine öncülük etmeliyiz. Samimiyet, sadakat, ahlak ve liyakat ölçülerinden taviz vermeden yapacağımız isabetli tercihlerle güçlü ilçe teşkilatları kuracağımıza inanıyorum. Bize hesabi değil hasbi olanlar lazım. Eğer hesap adamı olursa çökeriz. Hasbi olursa kaleleri düşüre düşüre yolumuza devam ederiz.
Erdoğan, Mart-Kasım 2019 bizim için çok önemli seçimler. En küçük bir leke, sızma, zayıflamaya izin vermemeliyiz. Ülkemize yönelik saldırıların dozu her geçen gün artıyor. Terör örgütleri bir yandan çeşitli ülkeler bir yandan siyasi, ekonomik yandan saldırıyorlar. Bu saldırılara karşı mücadele etme sorumluluğu iktidar partisi olarak bizim yani AK Parti kadroların üzerindedir. Kimseye suç yükleyemeyiz. Bunun faturası tarih tarafından bize kesilir. Onun için çok hassas olacağız, dikkatli olacağız.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle