logo

reklam

AK PARTİ İL BAŞKANI KESMEKAYA’DAN ŞEHİTLER İÇİN TAZİYE MESAJI

AK PARTİ İL BAŞKANI KESMEKAYA’DAN ŞEHİTLER İÇİN TAZİYE MESAJI
Kesmekaya; TSK milli çıkarlarımızı ve insani değerleri korumak için insanlık düşmanlarıyla mücadele etmektedir
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, “Allah’a çok şükür şehitlerimizin kanları yerde kalmadı, kalmayacak” dedi.
İdlib’in kuzeyinde Esed rejiminin topçu atışı sonucu şehit düşen askerlerin kanlarının yerde kalmadığını ifade eden AK Parti Amasya İl Başkanı Kesmekaya, Saldırıyı gerçekleştiren hedefler yoğun bir şekilde ateş altına alınarak gerekli karşılık verilmiştir, hedefler tahrip edilmiştir.” dedi.
Mehmet Akif Kesmekaya, Ülkemizi ve milletimizi derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılar için acil şifalar dilerim. dedi.
Şehit ve yaralı silah arkadaşlarımızın kanı yerde bırakılmayacak, bu menfur saldırıyı yapanlardan hesap sorulacak ve benzeri saldırılara karşı meşru müdafaa hakkımız en sert şekilde kullanılacaktır” dedi.
Türkiye Cumhuriyet’inin her türlü saldırıya misliyle karşı verecek güçte olduğunu vurgulayan Başkan Kesmekaya, “Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri yapılan her saldırıya en ağır bedeli ödetecek güçtedir, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. TSK milli çıkarlarımızı ve insani değerleri korumak için insanlık düşmanlarıyla mücadele etmektedir. Türkiye, bu saldırının cevabını misliyle vermiş durumda, vermeye devam ediyor. Vatanımızın bütünlüğü için gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında canını hiçe sayarak kahramanca çarpışan tüm vatan evlatlarımızı saygı ve minnetle anıyorum”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.