logo

reklam

AK PARTİ İL DİVAN MECLİSİ TOPLANDI

ak partiAK parti Amasya İl Başkanlığınca Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
AK parti İl Başkanlığı toplantı salonunda yapılan Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına Amasya milletvekilleri Prof. Dr. Naci Bostancı, Said Yüce, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Merkez İlçe Başkanı Bilal Dümen, kadın ve gençlik kolları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.
AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Ak Parti olarak amacımız ve gayemiz parti tüzüğüne sahip çıkmak, yüreğinde ülke ve Amasya sevdasını taşımak ve sorumluluklarımızı yerine getirmek var. Ülkemizin birliği üzerinde oynanan oyunları bozmak için bizde hazırız Amasya’da hazır ”dedi.
Başkan Ünek, 7 Haziran seçimleri sonrası Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun herkesi kucaklayan, pozitif, sevgi ve saygıya dayanan açıklamalarda bulunduğunu hatırlattı. Ancak diğer partilerin hiçbir şekilde koalisyon hükümeti kurulmasına yönelik yapıcı mesajlar vermediğini ileri süren Ünek, “Şimdi yeniden bir seçime gidiyoruz. Önceki seçimlerde bütün partiler bir çok söz verdiler. Bu sözler nasıl tutulur? Bir tek şartı var, iktidar olursanız, hükümet olursanız tutabilirsiniz. İktidar olmadan da söz verilmez. Bunların hepsinin verdiği sözler, boş sözler. Hadi diyelim ki, AK Parti olarak biz yaramaz çocuğuz, hükümeti biz kurdurmuyoruz. Peki sizin yüzde 60 bloğunuz ne oldu? İktidar olun, bize de anamuhalefeti bırakın dedik. Bunu da beceremediler. Bunlar dava adamı değil, yürek sahibi değil. İktidar olmaktan korkuyorlar. O yüzden bol keseden atıyorlar. İktidar olmayacaklarını bildikleri için bol bol söz veriyorlar, vaatte bulunuyorlar. Bunların verdiği sözler ayağı yere basan sözler değil, havada kalan yalan dolan sözlerdir” diye konuştu.
AK parti Amasya milletvekili ve TBMM Başkanvekili Prof. Naci Bostancı, “Siyasetinin kılıfı olarak terörün döktüğü kanı kullanmak isteyenler, içgüdülerince teslim alınmış aklını akıl zannedenler, sosyal medyanın risksiz dünyasında, maskeli yüzüyle pusuya yatıp, “keskinleştirmek için neyi varsa kullandığı kelimeler” ile birilerini vurmaya çalışanlar, ahlakı, kahramanlığı, cesareti sanal dünyanın hayali kavramları olarak tüketenler, deha ile aptallığı klavyeleri ile eşitlediklerini düşünenler, onlara söylenecek söz yok… Aynada gölge boksuna devam edebilirler.” dedi.
Terörle mücadelede birinci unsurun milletin birliği ve beraberliği olduğunu vurgulayan Naci Bostancı, “Teröristte o birliği dağıtmaya çalışır, oluşturduğu acıyla, tahribatla toplumsal öfkeyle o insanların birbirine düşmesini temin etmeye ulaşır. O yüzden milletin birlik içinde, ağır başlılıkla acısını temsil etmesi ve teröre karşı kendisine ayrıca görev çıkartmaması önemlidir. Bu devletin gücü terörle mücadele etmeye kafidir. Kimse kendisine görev çıkartmasın. Allah’a çok şükür her şey var. Sivil vatandaşın öyle çıkıp bağırmasına, çağırmasına, öfkelenmesine gidip terörist kimdir diye arayıp önüne kim gelirse onun kafasına vurmasına gerek yok. Devlet bu mücadeleyi yürütür. Vatandaşa düşen birliği ve dirliği sağlamaktır. Acıda ortaklığı sürdürmektir” dedi.
AK Parti Amasya İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında değer konuşmacıların ardından basına kapalı olarak devam etti.

Share
886 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle