logo

reklam

AK Parti Mahalle Sakinleriyle İstişare Toplantısında

AK Parti Amasya İl Başkanlığı organizesinde mahalle toplantıları yapılıyor. AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in katılımları ile gerçekleştirilen mahalle toplantılarına milletvekilleri Ncai Bostanca ve Haluk İpek’de katılıyor. AK Parti Amasya teşkilatı, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, mahallenin sorun ve çözümleriyle ilgili istişarelerde bulunuyor. Sohbet toplantısına çok sayıda mahalle sakinleri katılıyor. Karşılıklı fikir alış verişi şeklinde geçen toplantıda söz alan mahalle sakinleri talep, istek ve önerilerini sundular.
AK parti İl Başkanı Mehmet Ünek, mahalle halkının ilettiği sorunların çözülmesi aşamasındaki süreci takip edeceğinin sözünü verdi.
VERİMLİ VE FAYDALI BİR SOHBET OLDU
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, gerçekleşen hizmetler ve yatırımlar hakkında mahalle sakinlerine bilgi vermenin yanı sıra mahallelerde var olan sorunları yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleşen toplantının verimli ve faydalı geçtiğini söyledi. Mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin görüş ve düşünceleriyle Amasya’yı kalkındırmaya çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Özdemir, “Oldukça verimli geçen sohbetimizde Belediye hizmetleri ve projelerimizle ilgili bilgi aktardığımız mahalle sakinlerimizin yaşadıkları sıkıntıları ve taleplerini tek tek dinledik. Bizim temel görevimiz Amasya’nın en ücra noktasında yaşayan hemşerimize kadar ulaşıp sorunlarına kalıcı çözümle bulmaktır. 8 yıllık görev dönemimiz içerisinde mahalle muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizle diyaloglarımızı çok sıkı tuttuk, onların düşünce ve önerilerini dikkate aldık ve bu fikirler doğrultusunda hizmetlerimize şekil verdik. Bu diyaloglar neticesinde Amasya’da kapısını çalmadığımız elini tutmadığımız tek bir hemşerimiz kalmadı. Saha çalışmaları sırasında halkımızla bir araya geliyoruz ancak böyle toplantılar hem bizim hem de vatandaşlarımızı açısından faydalı oluyor. Mahalle toplantılarını bu açıdan önemsiyoruz ve bundan sonrada mahalle ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.
BAŞLATILAN SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ise, “Mahallelerde yaşayan kıymetli hemşerilerimizin sorun, istek ve taleplerini dinlediğimiz sohbet toplantımız gayet güzel geçti. Belediye Başkanımız kendi görev alanlarında yaptıkları hizmetler ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Bizlerde mahalle halkımızın ilettiği sorunların çözülmesi noktasında başlatılan çalışmaların kısa sürede tamamlanması için bu sürecin takipçisi olacağız. Bizi bağrına basan ve desteklerini esirgemeyen mahalle muhtarlarımıza ve mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle