logo

reklam

AK Parti Merkez İlçeden Ziyaretler

ak parti amasya merkezAK parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Nevmettin Topsakal ve yönetimi dün bir dizi ziyaretlerde bulundular. AK Parti Merkez ilçe yönetimi vali Salih Işık ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i makamlarında ziyaret ettiler.
Amasya valisi Salih Işık, Amasya’nın daha yaşanabilir bir kent olmasında sadece kamu ve yerel yöneticilere değil, sivil toplum kuruluşları ile tüm siyasi oluşumlara görevler düştüğünü ve Amasya AK Parti Merkez İlçe Başakını ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
ÖZDEMİR; ARTIK SÖZDE DEĞİL ÖZDE BİR HİZMET GERÇEKLEŞTİRİYORUZ’
Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir ise, Amasya gerçekten Türkiye haritasında parmakla gösterilebilecek ender bir yer ve her şeyiyle bir cazibe merkezi. Bizlerin yetkili makam ve sizlerinde siyasi ilgililer olarak memleket için el birliğiyle çalışmamız gerekiyor. Hangi partiden olunursa olunsun, memlekete hizmet aşkı sözde değil özde olmalıdır. Ben göreve geldiğim andan itibaren parti rozetimi bir kenara bırakarak, halkıma nasıl ve ne şekilde en iyi hizmeti sunabilirim bunun çalışmalarını ve projelerini yaptık. Allahın izniyle Amasya bugüne kadar yapılmayan hizmetleri yapmaya geldik. Bunun içinde ortak akıl çalışmalarımızda el birliğiyle ve güç birliğiyle Amasyamıza yakışır yatırım ve hizmetleri getirmenin yöremiz için çok kazançlı olacağını belirtmek isterim. Yaptığınız ziyaret için teşekkür eder yeni yönetimin halkımız için hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.
AK parti Amasya merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal ise Amasya merkez ilçe teşkilatı olarak, Amasya adına sosyal sorumluluk projelerinde yer alacaklarını belirterek, Amasya’nın tüm sorunlarına karşı duyarsız kalmadıklarını, kamu ve yerel yöneticiler ile işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle