logo

reklam

“AK PARTİ YARINLAR İÇİN, ÇALIŞIYOR”

cafer özdemirAK Parti kadroları olarak milletten aldıkları destek ve güvenle en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarının sürdüklerini belirten AK Parti Amasya Başkanı Cafer Özdemir, AK Partinin bugün için değil yarınlar için, ben için değil biz için, çalıştığını kaydetti
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti kadroları olarak milletten aldıkları destek ve güvenle en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarının sürdüklerini belirterek, AK Partinin bugün için değil yarınlar için, ben için değil biz için, çalıştığını söyledi.
“AK Parti milletin umudu olarak doğdu”
Özdemir, “AK Parti Amasya Teşkilatları olarak yoğun bir sürece giriyoruz, bu süreçte herkese önemli sorumluluklar düşüyor. AK Parti milletin umudu olarak doğdu. bugüne kadar istişare kültürümüz ve ortak akılla gönül gönüle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. AK Parti olarak bugüne kadar başkalarının yapılamaz dediği birçok büyük icraatı gerçekleştirdik. Ülkemiz ve bölgemiz AK Parti ile ilklerle tanıştı. AK Parti kadroları olarak, kurulduğumuzdan bugüne kadar milletimizden aldığımız destek ve güvenle her zaman milletimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımız durmaksızın devam ediyor. Bizim için önemli olan, Amasya’yı daima bir adım daha ileriye gitmesini sağlamaktır” dedi.

“Kritik bir süreçten geçiyoruz”
Son iki yılda çok yoğun ve kritik süreçten geçtiklerini anlatan Cafer Özdemir, “Bu iki yılda İki seçim, Bir Darbe girişimi ve Terör olaylarını hep birlikte yaşadık. Buna rağmen, AK Parti’nin ülke genelinde yaptığı hizmetlerin başı yerelde yapılan hizmetlerle ön plana çıktı. Ülkemizin ve Amasya’nın büyümesi, gelişmesi ve kalkınması için herkesin üzerine düşen sorumluluğu büyük bir liyakatle yerine getireceğinden hiçbirimizin şüphesi yoktur. Bizi halkımıza Hizmet yolundan hiç kimse vazgeçiremez” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle