logo

reklam

AK Parti’de Amasya’da yönetim mesaisi bu hafta da sürecek

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, yeni yönetimi belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. 40 asil 20 yedek üyeden oluşacak il yönetimi için görüşmelerin bu hafta da devam edeceği öğrenildi. Öte yandan AK parti önçqceki il başkanlarını da ziyaret edeceği öğrenildi.
13 Aralık’da görevi devralan AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, yeni il yönetimini oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yönetimde tüzük gereği kadın ve genç bulunacağını, bunun için kadın ve gençlik kolları yönetimleriyle görüşmeler yaptığı öğrenildi. Kesmekaya, “Bizim özel olarak davet ettiğimiz ve görüştüğümüz insanlar var. Kanaat önderleri, sivil toplum örgütleri ile görüşüyoruz. Yoğun bir görüşme trafiğimiz var” dedi. Yapılan görüşmeleri daha sonra derleyip, taslak bir çalışma halinde Genel Merkez’e sunacağını da aktaran Mehmet Akif Kesmekaya, “Teşkilatın teveccühü ne olursa ona bakacağız. Geniş bir kesimle görüşmeler sürüyor. İlçe teşkilatlarından da gençlik ve kadın kollarından da, eskiden görev yapan isimlerden de faydalanabiliriz. Bir kısıtlamamız yok” diye konuştu.
Ayrıca, Amasya Ak parti Merkez ilçe başkanlığı görevine atanan Avukkat Galip Uzun’un da yönetim çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.