logo

reklam

AK Parti’de temayül yoklaması

AK Parti Amasya İl Başkanlığı, milletvekili adaylarını belirlemek için sandık kurdu. Parti İl Yönetim kurulu asil üyeleri ile birlikte ilçe yönetim kurulları ile birlikte AK partili Belediye Başkanları ve Belediyle Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyelerinin 3 kişilik milletvekili listesinde adını görmek istedikleri aday adaylarının isimlerini yazarak sandığa attı.
Ak Parti Amasya İl Başkanlığı, 24 Haziran gerçekleştirilecek milletvekili seçimleri için temayül yoklaması yaptı. Amasya 22 Haziran Spor salonunda gerçekleştirilen yoklamaya, partililer yoğun ilgi gösterdi. 22 Haziran Spor Salonunun bulunduğu alanda milletvekili aday adayları, kurdukları stantlarla partililerden listelere kendi adlarını yazmaları için destek istedi. Amasya genelinde partililer, 21 milletvekili aday adayının bulunduğu listeden, mevcut milletvekilleri Prof. Dr. M. Naci Bostancı ve Haluk İpek ile birlikte Merzifon Belediye Meclis Üyesi aday adaylarının temayül yoklamasına girmemesi üzerine 18 aday arasından 3 adayın adını yazarak sandıklara attı.

TEMAYÜL SONUÇLARI MUTLAK KARAR DEĞİL
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, kullanılan oyların Ak Parti Genel Merkezi’nde değerlendirileceğini söyledi. Ak Parti olarak tabana ses verdiklerini dile getiren Ünek, temayülden çıkacak isimlerin kesin isimler olmadığını, temayül sonuçlarının açıklanmayacağını söyledi. Genel Merkez’deki komisyonun temayül sonuçlarını değerlendireceğini belirten Mehmet Ünek, 21 Mayıs’ta milletvekili adaylarının açıklanacağını aktardı. Ünek, daha önce de aday adayları ilgili temayül gerçekleştirdiklerini belirterek, “Sonuçlar Amasya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle