logo

reklam

Aktaş; AK Parti’nin hizmetler altın harflerle Türk siyasi tarihine yazılacaktır

ak parti amasyaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, “14 yıllık sürede yapılan hizmetler altın harflerle Türk siyasi tarihine yazılacaktır.” dedi.
AK parti Amasya İl başkanlığınca organize edilen iftar porframına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’da katıldı.
Ataş, AK Parti’de siyaset yapmanın bir ayrıcalık olduğunu belirterek, “AK Parti’de siyaset yapmak herkese nasip olacak bir iş değildir. Allah korusun merdivene ters binen bir liderin partisinde de siyaset yapabilirdiniz. Ama siz dünya lideri diye tabir ettiğimiz kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmuş olduğu partide siyaset yapmak suretiyle Türkiye’yi değiştirdiniz, dönüştürdünüz. Altın harflerle yazılacak eserlerin altına adınızı yazdınız. Onun için AK Parti’de siyaset yapmak herkese nasip olacak bir iş değildir. 14 yıllık sürede yapılan hizmetler altın harflerle Türk siyasi tarihine yazılacaktır.” dedi.
AK Parti’nin önünü kesmeye çalışan birtakım çevreler olduğunu vurgulayan Ataş, sözlerini şöyle sürdürdü:
“AK Parti’nin demokratik yollarla bileğini bükemeyen çevreler, dışarıdan aldığı destekle demokratik olmayan yöntemlerle AK Parti’nin önünü kesmeye çalıştılar ve bu heveslerine devam ediyorlar. Bizim yolumuz kutlu bir yolculuk, biz ülkemizin hedeflerini gerçekleştirmek için çalışırken bir yandan bu şer odaklarıyla da mücadele etmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin en önemli sorunlarından birisi terör sorunu, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başkanımızın kararlı duruşu sayesinde bu yolda çok önemli mesafeler alındı. İnanıyorum ki bu terör belasından Türkiye en kısa sürede kurtulacaktır, bu gelinen nokta onu işaret ediyor. Türkiye dünya ülkeleri arasında arzu ettiği hedefe sizlerin gayretli çalışmalarıyla, bizlerin dik duruşuyla ulaşacaktır.” dedi.
AK parti İl başkanı Mehmet Ünek’in ev sahipliği yaptığı iftara, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Önceki Amasya milletvekili Dr. Avni Erdemir, merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, İl Genel meclis Başkanı Mustafa Çıttır, İl Gençlik kolları Başkanı Ali Zobu, kadın kolları Başkanı Serpil Özarslan ile birlikte kalabalık parti yönetimi ve partililer katıldı.

Share
1036 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle