logo

reklam

Altunbaş; “Dünyanın en büyük kadın siyasi hareketiyiz!”

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş
“Dünyanın en büyük kadın siyasi hareketiyiz!”
AK Parti Amasya İl kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Bizler AK Parti Amasya Kadın Kolları olarak gittikçe gelişen, gittikçe büyüyen ve gittikçe de başarılarını yenileyen bir kadın kollarıyız. Her geçen gün sayılarının artığını belirterek, “Biz çok büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını yapan bir aileyiz. Buradaki seçimlerde de bir bayrak değişimi yaşanıyor.” dedi.
AK Parti Amasya İl Kadın Kolları Başkanlığı 5. olağan genel kurulu yaphıldı. Tek liste ile gidilyen AK Parti Amasya İl Kadın Kolları Başmanlığına Emine Altunbaş seçildi.
AK Parti Amasya İl kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Partiye yeniden dönüşü ile AK Partinin yeni bir döneme girdiğini söyledi.
Altunbaş, bu yeni dönemde yeni Türkiye’nin inşası için AK Parti kadrolarında yenilenmeler olduğunu ifade ederek, yenilenmenin AK Partinin kendi içindeki dinamizmini gösteren en önemli işaretlerden birisi olduğunu dile getirdi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kadınlara büyük önem verdiğini ifade eden Altunbaş, kadının siyasetin nesnesi değil öznesi olduğunu kaydetti. Aynı kararlılıkla yollarına devam edeceklerini vurgulayan Almunbaş 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmek için daha çok çalışacaklarını söyledi.
Altunbaş, dünyanın en büyük kadın siyasi hareketinin gönül erleri olarak, gittiğimiz her yerde kadınlarımızın gönül rızasını alarak, gönülden gönle köprüler kurarak, gönülleri fethetmek sevdasıyla yolumuza devam edeceğiz. Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek, AK Parti hizmetlerini kalıcı hale getirecek ve hizmetlerin üzerinde yeni hizmetler katacak bir seçimin arifesinde olduğumuzun bilincindeyiz. İnşallah devralacağımız bayrağı daha yükseklere taşıyarak, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi başta olmak üzere yerel, genel seçimlerde yeni bir tarih daha yazacağız. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle