logo

reklam

AMASYA 30 EYLÜL’E HAZIR

ATSO MECLİS TOPLANTISI’NI YAPTI
AMASYA 30 EYLÜL’E HAZIR
Amasya TSO Başkanı Murat Kırlangıç, Girişimcilik kültürünün Anadolu’ya yayılması amacıyla, ilki 2015 yılında “g3 Forum Anadolu” adıyla Kayseri’de, ikincisi 2016 Ekim ayında Trabzon’da, üçüncüsü ise 2018 Mart ayında Ankara’da gerçekleştirilmiştir. Ve şimdi de “g3 Forum Anadolu” nun dördüncüsü Amasya’da gerçekleşecek. dedi. Kırlangıç, 30 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Forum’a öncelikle girişimci adaylarımız, girişimciler, üyelerimiz ve girişimcilik konusunda ufkunu genişletmek isteyen herkes katılabilecekler. dedi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclisi olağan Ağustos Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Amasya TSO Meclis Başkanı H. Hasan Ergen’in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç‘da hazır bulundu.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası akademik danışmanı Amasya Üniversitesi Dr. Ögr. Üyesi Leyla Firuze Arda Özalp, Dünyadaki Ekonomik Gelişmeler konulu sunum gerçekleştirdi ve bilgiler aktardı.
Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu g3 Forum Amasya hakkında bilgiler verilen Ağustos ayı ATSO Meclis toplantısında, g3 Forum’da “Fikirden Finansmana” girişimcilik konuşulmuş ve sektöründe başarıya ulaşmış girişimcilerimiz, katılan diğer girişimci ve girişimci adaylarına tecrübelerini aktarmışlardır. Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu 8 yıldır İstanbul’da gerçekleştirildiği belirtildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle