logo

reklam

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
“YAPTIĞIMIZ HİZMETLER YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI OLACAK”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı olacak” dedi. Başkan Cafer Özdemir, “Allah güzel hizmetlere vesile kılarak halkımızın teveccühünü kazanmayı nasip etsin. Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı olacak. Şehrimizin sorunlarını da ve bu problemlerin çözümlerini de yakinen biliyoruz. Hem sorunlar hem de çözümler projelendirildi. İnşallah kaldığımız yerden devam ederek bir şehirde neler yapılması gerekiyorsa hepsini yapacağız. Amasya’da çalışmamız devam edecek” dedi.
Seçimlerin önemine vurgu yapan Başkan Cafer Özdemir, “31 Mart seçimleri, demokrasi ve milli iradenin güçlenmesi, Güçlü Türkiye idealine ulaşmamız, şehir ve medeniyet tasavvurumuzun da kesintisiz yolculuğu için son derece önemlidir. 31 Mart; devam eden kalkınma seferberliğimiz ve projelerimizin halkımızdan yeniden teyit alacağı bir tarih olacaktır. Türkiye’ye hizmet sevdamız milletimizden inşallah bir kez daha takdir ve yetki alacak, Amasya AK Parti’nin ehliyetli ellerinde büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir” diye konuştu.
TOPSAKAL; demokrasi destanının yeniden yazılacak
AK Parti Amasya Merkez ilçe başkanı Necmettin Topsakal, “2019 yerel seçimlerinde bundan önce olduğu gibi bu kez de çok iyi sonuç alacağız. AK Parti Hükümetleri dönemine kadar bugün ki çağdaş seviyede yerel yönetim anlayışı yoktu. Bu anlayış AK Parti ile hakikaten batılı ve modern anlamda yerel yönetimler geleneği ile başladı. Bunun en iyi örneklerinden birisi Amasya’da AK Parti döneminde sergilendi” dedi.
Topsakal, AK kadrolarla birlikte Amasya’da demokrasi destanının yeniden yazılacağını ifade etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle