logo

reklam

Amasya Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bekliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın pazar yapacağı ziyaret öncesinde Amasya’da yoğun hazırlıklar yapıldı. İl merkezi ve yollarda geniş güvenlik önlemleri alınırken, havadan helikopterlerle de güvenlik önlemi alınıyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pazar sabahı Çorum ziyaretinin ardından öğleden sonra Amasya’ya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Büyük Amasya mitinginde 40 binin üzerinde bir katılımcıya hitap etmesi bekleniyor. Erdoğan’ın gelişi öncesinde Amasya’nın giriş, çıkış ve şehir merkezi bayraklarla donatıldı. Çevre illerden takviye jandarma ve polislerin geleceği Amasya’da geniş güvenlik önlemleri alındı. Şehir genelinde geniş güvenlik önlemleri alınırken, Erdoğan’ın konvoyunun geçeceği güzergah barikatlarla trafiğe kapatılacak bu güzergahlarda Cumurtesi gece yarısından sonra araç parkına izin verilmeyecek. Yaklaşık 2 bin 500 güvenlik görevlisinin görev yapacağı Amasya’da Erdoğan’ın geçiş güzergahındaki yüksek noktalara da keskin nişancı özel harekat timleri yerleştirilecek. Erdoğan’ın katılacağı Büyük Amasya Mitingine çevre il ve ilçelerden de katılım bekleniyor. Amasya’nın giriş ve çıkışında kontrol noktaları oluşturulurken, jandarma ekiplerinin de takviye olarak güvenlik önlemi aldığı belirtildi.

HER HAZIRLIK TAMAM

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın Amasya’da Türkiye ve dünya gündemine ilişkin konuşması ve müjdeler vermesi bekleneniyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Amasya ziyareti esnasında Amasya adına hazırlanan ve içerisinde talep ve isteklerin yer aldığı bir dosya sunulacak. Sunulacak olan dosya ile birlikte Amasya’nın öncelikli talepleri tek elden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bilgisine sunulmuş olacak.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ve ekibi, salondaki son hazırlıkları da yerinde inceleyerek, gerekli talimatları verdiler.

Ünek Tek Aday

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak olan il kongresinde yeniden tek aday olarak seçime gidiyor.
KONGRELERDE “KARDEŞLİK” VURGUSU
3 yıldır AK Parti il başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ünek “Bize düşen fedakârlık ne ise onu da hemen yaparız. Bundan hiç imtina etmeyiz. Ortaya koyulacak bir yarış varsa bu ancak hizmet etme, fedakârlık yarışı olur.” dedi.
Ünek ayrıca şunları da kaydetti: “Bizim kongrelerimizin tamamına kardeşlik hukuku hakim olur. Şuana kadar partimize il başkan adayı olmak için resmi ya da gayri resmi müracaat eden yok. Zaten bizde sistem bu şekilde işlemez. Karşılıklı temayüle göre genel merkezimiz gerekli araştırmayı yapıp kongrede aday olacak kişiyi belirler.” dedi.
Mehmet Ünek, Asıl olan, AK Parti siyasetinin daha ileriye taşınmasıdır. Ülkemizin geleceği olarak gördüğümüz 2019 hedeflerine Cumhurbaşkanımızın hemen arkasında onun istediği gibi bir ekip olarak yürüyebilmek asıl gayedir. Keza biz bunun gayreti içerisindeyiz.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle