logo

reklam

Amasya Esnafı İsa Köse’ye Güven Verdi

Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse
“Ahiliğin temsiliyetini sağladık”
AMASYA Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği seçiminde eski başkan İsa Köse güven tazeledi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın genel kurulu Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kongerans Salonunda yapıldı. Divan Başkanlığını amasya esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanı Hatay Karaman yaptığı Genel Kurulda, Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Zafer Uğur, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Amsaya TSO başkanı Murat Kırlangıç, Amasya Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baş ve davetliler ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyeleri katıldı.
Başkan İsa Köse, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyesi arkadaşlarım ile birlikte, ben değil biz anlayışı çerçevesinde büyük bir özveri ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ben ve ekibim uzun yıllardır edindiğimiz bilgi, tecrübe ve becerilerimizi üyelerimizle paylaşmak için başkan adayı olarak genel kurulda üyelerden güven aldığını ve Ahiliğin temsiliyeti sağladıklarını belirterek, “kongremiz göstermiştirki, kongre sonunda kazanan Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası olmuştur. Kongreye katılarak bizlere güvenleri esirgemeyen , tarafmıza oy veren veya vermeyen bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bizi bu dönemde zor bir süreç bekliyor. Amasyamızın önemini, sorunlarını ve gelecekte yapılması gerekenler noktasında diğer tüm dost oda ve derneklerimizle elimizi taşın altına sokarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Tekrar bu seçim sonuçları Amasyaa’mıza ve Esnaf dostlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanlığına yeniden seçilen İsa Köse’nin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Mürsel Çapkın, Musa Taş, Recep Kırbaş, Hasan Gündüzcü, Yaşar Tancı ve Fatih Çınık yer aldı. Denetleme Kurulunda Süleyman Torun, Hülya Ekşi ve Yasin Kantarcı yer aldı.
Disiplin Kurulunda Enver Kılıç, Adnan Sözen ve Murat Seçgen yer aldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle