logo

reklam

Amasya Esnafı Medical Park Samsun Hastanesine Emanet

isa köse

Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı Amasya esnafın Özel sağlık hizmetinden en iyi birşikilde yararlanması konusunda Özel Medical Park Samsun Hastanesi ile yapılan Sağlık Hizmet sözleşmesi imzaladı.
Özel Medical Park Samsun Hastanesi ile yapılan Sağlık Hizmet protokolüne göre ilimizde bulunan tüm Esnaf ve Sanatkâr üyelerine, birinci derece akrabaları ve bakmakla yükümlü olduğu kişilere indirimli olarak sağlık hizmetlerinden yararlanma imkânı sağlandı.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkan İsa Köse, teşkilatımız mensuplarına daha kaliteli ve ucuz özel sağlık hizmeti seçeneği sunabilmek amacıyla Bölgenin en eski ve tanınmış özel hastanelerinden biri olan Özel Medical Park Samsun Hastanes ile “Tanı ve Tedavi Hizmetleri Sözleşmesi” imzalanmıştır.
Teşkilat birimlerimizin üyeleri ile çalışan personeli ve bakmakla yükümlü oldukları kişiler muteber bir resmi kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet) Pasaport vs.) ile Oramız tarafından verilen kimlik belgesi, Esnaf ve Sanatkarlar sicil belgesi veya Mesleki Faaliyet Belgesi ile söz konusu hastaneye başvurarak sağlık hizmeti alınabileceği;
Hastane SGK ile anlaşmalı olduğu dallarda ve SGK anlaşmalı hekimler ile vereceği sağlık hizmetlerinde hastanın ödemesi gereken ücrete % 20 oranında indirim yapılacaktır. dedi.

Share
2116 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle