logo

reklam

Amasya ile yumruk gibi bir bütünüz

Amasya Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Cafer Özdemir, belediye başkanlığı yaptığı 2 dönem ve 10 yılı geride bıraktıklarını belirterek, “Yeni 5 yılın başlangıcını yapıyoruz. Yaptığımız hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. Allah nasip ederse Amasya’da oluşan gönül birlekteliği ekibiyle birleşen AK kadrolar ile çok güzel hizmetlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz.” dedi.
Gelişen ve Büyüyen Amasya’nın yeni dönemde değişeceğini dile getiren Özdemir, yerinde saymayan, devamlı ilerleyen bir Amasya için canı gönülden çalışacaklarını anlattı.
“Biz Amasya ile yumruk gibi bir bütünüz. Ülkemiz ve şehrimiz bizden hizmet bekliyor. Türkiye’yi çökertmek için dünya gözünü Türkiye’ye dikmiş, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı takip ediyorlar. Biz buradan haykırıyoruz, Amasya ve Türkiye çökmeyecek, Cumhurbaşkanımızın arkasında AK kadrolarla dimdik duracağız. Allah’ın izniyle hizmetlere devam edeceğiz. Bizim aşkımız, hizmetimiz pazara kadar değil, mezara kadardır.”
Özdemir, tarihin gizemli tacı Amasya’nın marka şehir olma yolunda devam edeceğini, Amasyalıların söz konusu seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’nin arkasında duracağını ifade etti.
AK partin kuruluşundan bugüne kadar her seçimden büyük zaferle çıkmıştır. Bu zafer yalnız AK Parti’nin değil, Milletin zaferidir. AK Parti’nin zenginliğidir. Bu durum insanların AK Parti’nin hizmet edeceğine inanıp güveniyor olması demektir.
AK Parti’nin Amasya’da 17 yıldır süren başarısını, tekrar aynı başarıyla ve daha büyük başarıyla taçlandırabilmesi için Cumhurbaşkanı ve AK parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bir 5 yılda bu yarışa girebilmek için görevlendirildiğini belirten Özdemir, Bundan sonra daha büyük hizmetler yapabilmek için yeni projeler ve yatırımlarla Amasya’ya hizmet adına gayret göstereceğiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle