logo

reklam
06 Ağustos 2015

Amasya Polisi Güven Veriyor

amasya polisAmasya Polisinin 5-6 aylık yürüttüğü gizli ve geniş kapsamlı operasyon sonucu hakkında gaps ve silahlı çatışma olaylarından dolayı kesinleşmiş hapis cezası bulunan Kemal Kurşun (28) yakalanarak cezaevine gönderildi.
İstanbul’da 1999 yılında silahlı çatışma ve gaps olaylarından yakalandıktan sonra 101 yıl cezaevinde kaltıktan sonra tahliye olan Kemal Kurşun, tahliyesinden sonra Yargıtaca onanan 23 yıl 4 aylık hapis cezasından sonra teslim olmayarak firari yaşadı.
Amasya’da yaşayan ailesinin yanına geleceği düşünülerek gizli ve geniş çaplı bir operasyon yürüten Amasya polisi anne ve babasının dışında, Amasya da yaşayan kız arkadaşınıda takibe aldı. 6 aylık yürütülen gizli operasyonda kız arkadaşının evini taşıyacağını öğrenen Amasya Polisi çok gizli yürüttüğü operasyondasona geldi. Kız arkadaşının yaşadığı 4 katlı apartmanın 4. katında polisleri görünce evin balkonuna çıkarak intihar edeceğini söyledi. Polisin 5 saate yakın ikna çabasına Kemal kurşun’un anne, baba ve kız arkadaşınında katılması ile ikna oldu.
5 saat süren intihar girişiminden sonra Polise teslim olan Kemal kurşun çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share
1596 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle