logo

reklam

Amasya Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’ da

Amasya Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’ da Katılıyor
Amasya İzmir’de düzenlenecek olan “Travel Turkey İzmir Turizm Fuar & Konferansı”na katılacak. Turizm alanındaki en önemli buluşmalardan biri olan ve bu yıl 12. si düzenlenen “Travel Turkey İzmir Turizm Fuar & Konferansı” 6 – 10 Aralık 2011 tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.
Türkiye’nin yanı sıra değişik ülkelerin ve bölgelerin de turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuarda açılacak standa Amasya’ya ait tarihi, kültürel ve doğal güzellikler ile yöresel el sanatlarımız görsel ve yazılı materyallerle tanıtılacak, standımıza gelen misafirlerimize yöresel yiyecek ve içeceklerimizden oluşan ikramlar sunulacaktır.

Özdemir; Turizm Fuarlarını Önemsiyoruz

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İzmir’de düzenlenecek olan “Travel Turkey İzmir Turizm Fuar & Konferansı”na katılacak.
Başkan Özdemir, Amasya’nın Dünyadaki marka bilinirliğini artırmak amacıyla turizm fuarlarına katılımı önemsiyoruz. Turizm denince akla Amasya geliyor. Sadece tarih turizmi de değil; kültür turizminden, termal turizme kadar birçok turizm çeşidine ev sahipliği yapabiliyoruz. Burada Amasya çatısı altında tek elden, bütünsel bir tanıtım çalışması yapıyor olmak Amasya’nın marka değerinizi artırıyor” dedi.
Başkan Cafer Özdemir’in izinli görevli bulunduğu süre içerisinde Belediye Başkanlığına Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Yardımcısı Mehmet Dümen vekalet edecek.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.