logo

reklam

Amasya valisi Osman Varol Halkın Valisiyim

AMASYA valisi Osman Varol, hedefinin “halkın Valisi” olmak olduğunu belirterek, “millet adına ortaya koyacağımız projelerlerle bireylerin değil, halkın valisi olmayı amaçlıyoruz. Bireylerin değil, toplumun genelini referans alacağız.” dedi.
Son valiler kararnamesi ile Amasya valiliğine atan Osman Varol, Amasya’daki görevine başladı.
Halka hizmet için geldiklerini belirten Vali Varol, “Ben ve eşim sürekli halkın yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.
Vali olarak atanmanın büyük gurur ve sorumluluk olduğunu belirten Vali Varol, “Her zaman bunun bilincinde olacağız. Hep birlikte güzel hizmetler yapacağız. Amasya Valisi olarak atanmak beni daha da mutlu etti. Çünkü Amasya bilinen bir ilimizdir. Potansiyelleri yüksek bir ilimizdir. Bizim işimiz potansiyelleri daha da ortaya çıkarmaya gayret etmeye devam etmek olacak. Amasya’da yaşayan herkes benim mesai arkadaşımdır. Hep beraber çalışacağız, elimizden geleni yapacağız. Herkesin fikrine, desteğine, duasına ve çabasına ihtiyacım var. Kapımız herkese sonuna kadar açık. Bu anlayışla gayret edeceğiz. Bazen çok iyi bilmeyen bir göz bir yere geldiği zaman hiç kimsenin görmediği şeyleri görebilir. Buna idarede ‘Yönetici körlüğü’ denilir. Bunun avantajlarından da istifade etmeye çalışacağız” dedi.
Amasya’nın her yönden daha kalkınmış, gelişmiş, refah düzeyi yüksek ve insanların esenlik içerisinde yaşadığı bir şehir haline gelebilmesi hedefi doğrultusunda, tüm mesai arkadaşlarımla birlikte idealist bir ekip ruhu, el ve gönül birliği ile hizmet edeceğini belirten vali Osman Varol, amu hizmetlerini esas aldığımızda eğitimden tarıma, altyapıdan sağlığa kadar yapmamız gereken ne ise bütün çabamızı göstereceğiz. Zaman içerisinde birbirimizi tanıdıkça daha iyi anlayacağımızı ve anladıkça da birlikte çok güzel hizmetler üreteceğimizi düşünüyorum. Kapımız ve gönlümüz herkese sonuna kadar açıktır. Bunu bilmenizi istiyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. diye konuştu.

Varol; Şehitlerimizin hatırasını daima taze tutacağız

AMASYA Valisi Osman Varol, ”Millet olarak tarih boyunca şehitler verdik, bedeller ödedik ama bağımsızlığımızdan, tek bir karış toprağımızdan asla vazgeçmedik” dedi.
Vali Osman Varol eşi Funda Varol ile birlikte Amasya’daki ilk görev ziyaretini şepit ailelerini ziyaret ederek başladı.
Amasya Valisi Osman Varol, “Millet olarak tarih boyunca şehitler verdik, bedeller ödedik ama bağımsızlığımızdan, tek bir karış toprağımızdan asla vazgeçmedik. Kahraman şehitlerimiz aile ocağında aldıkları vatan ve millet aşkının gereğini yaparak hain saldırılara karşı canlarını siper ettiler. Şehitlerimiz, gelişen Türkiye’nin temellerini tıpkı Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Söğüt’te olduğu gibi kanlarıyla attılar. Çok değerli şehit yakınlarımız gazilerimiz, ne mutlu sizlere ki Peygamber Efendimize komşu olacak evlatlar yetiştirdiniz. Millet olarak bugünkü onurlu duruşumuzu şehitlerimizin gösterdiği üstün cesarete borçluyuz. Her bir şehidimize minnet ve şükran duyuyoruz. Şehitlerimizin hatırasını daima taze tutmak, onları her vesile ile hatırlamak da bizler için bir vefa borcu. Şehitlerimizin bize emanet ettiği bu güzel vatanı korumak, milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için 15 Temmuz ruhuyla mücadelemizi sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz.” diye konuştu.
Vali Esnaf Ziyaretinde

Amasya’da valilik görevine halkla iç içe olarak başlayan Vali Osman Varol, hafta sonunu esnaf ziyaretinde bulunarak geçirdi.
Ziyaret ettiği iş yerlerinde esnaflarla sohbet eden Vali Osman Varol, Esnaf ve sanatkârlarımızın Amasya ekonomisinin en önemli unsurlarından biri olduğunu vurgulayarak “İlimiz güçlü bir ekonomik potansiyele sahip, biz bu potansiyeli daha iyi kullandığımız zaman bütün sektörlerde daha iyi duruma gelmiş olacağız. Bunu gerçekleştirdiğimiz zaman, esnafımızın bundan büyük kazanç sağlayacağını düşünüyorum. Amasya’yı daha ileriye taşımak için hep birlikte daha fazla çalışacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle