logo

reklam

Amasya Valisi Salih Işık Göreve Başladı

vali salih ışıkAmasya Valisi Salih Işık
“Valilik hükmetmek değil hizmet etmektir”
Amasya valisi Salih Işık, Amasya’da Amasyalı hemşerilerimizin hizmetkarı olduğunu belirterek, Amasya’da hedefinin, kentteki herkesle tam bir uyum içerisinde, ortak akılla bu kente hizmet etmek olduğunu söyledi.
Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Amasya Valisi olarak atanan Vali Salih Işık dün görevine başladı. Vali Işık, valilik önünde kurum amirlerince düzenlenen karşılama programının ardından makamında “hayırlı olsun” dileklerini kabul etti.
Vali Salih Işık, Stratejik önemi, turizm potansiyeli, tarım ve hayvancılık, madencilik ve imalat sanayi ile cazibe merkezi olan Amasya’da görev yapacağım süre zarfında halkımın tüm dertleriyle dertlenerek çözüm üreteceğimize, ilimizin kalkınması ve refah düzeyini arttırmak için tüm mesai arkadaşlarımla birlikte planlı ve somut projelere dayalı olarak gönül birliği içerisinde hizmet edeceğiz. dedi.
Vali Işık, Kamu hizmetlerinin çağdaş nitelikte sunulması ve vatandaşlarımızın buna kolay ve çabuk şekilde erişmesi, Toplumda huzur ve güvenliğin olabildiğince solunması, Eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, Kültür ve tarih zenginliğinin turizme kazandırılması, Nitelikli tarım ve buna dayalı sanayinin özendirilmesi, Şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, Halkın yaşam kalitesinin arttırılması, Kurumlar ve şehir dinamikleri arasındaki koordinasyon, en çok üzerinde duracağım, takip edeceğim ve destekleyeceğim konular olacaktır. dedi.

Share
1502 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle