logo

reklam

AMASYA’DA HABER TURU

HABER TURUİL KOORDİNASYON KURULU TOPLANACAK

Amasya İl Koordinasyon Kurulu 2016 yılının üçüncü dönem toplantısı 28 Temmuz da Amasya Ticaret ve sanayi Odası konferans salonunda vali Salih Işık başkanlığında toplanacak.
Amasya valisi Salih Işık’ın ilk yapacağı İl Koordinasyon Kurulu toplantısına Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in de katılması bekleniyor. Ayrıca, İlçe kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Yatırımcı kuruluşların bölge ve İl müdürleri ile birlikte STÖ temsilcileri katılacak.
Amasya valisi salih Işık ile yayınlanan genelgede. 28 Temmuz günü yapılacak İl koordinasyon kurulu toplantısına davet edilen kurumların birinci derecedeki amirlerinin hazırlıklı ve bizzat kendilerinin katılması istendi. Ayrıca, Yatırımcı kuruluşların 2017 yılı yatırım programı için teklif edelicek proje tekliflerini 12 Temmuz tarihine kadar Amasya valiliği İl Planlama ve Koordinasyon müdürlüğüne verilmesi istendi.
İl Koordinasyon kurulu toplantısı gündem gereği 2016 yılı ikinci dönemin değerlendirilmesi, 2017 yılı için öngörülen tedbirlerin ve yatırım tekliflerin değerlendirilmesi ile birlikte izleme ve koordinasyon çalışmaları görüşülecek.

KARNE SONRASI KAYIP

Amasya’da karne sonrası bir liseli genç kayıplara karıştı.
Amasya Anadolu İmam Hatip Lisesi 9’uncu sınıf öğrencisi Beytullah Genç, karne sonrası babası ile tartıştıktan sonra kayıplara karıştı. Polis, karne sonrası kayıplara karışan gençin evi terk ettiği üzerinde duruyor. Amasya polisinin geniş çaplı araştırmaya girerek kayıplara karışan Beytullah Genç’in Amasya’yı terk edip etmediği bilgisine ulaşmak için başta il genelindeki tüm otogarlar ile birlikte şehirler arası otobüslerin yolcu indirip bindirdikleri yerlerde bulunan mobese ve güvenlik kameralarını incelemeye aldığı öğrenildi.
Baba Talip Genç ise, Oğlumun üzerinde iletişim kurabileceğimiz bir telefonu yok, parası yok, başına kötü bir şey gelmesinden korkuyoruz. Oğlum seni affettim. Ne olur geri dön evine, perişan olduk” diye konuştu.

 

Share
925 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle